Klára Gelnarová

Vztahuje se k

Návod na spokojený život? Naplánujte si své štěstí! Vážně to funguje

3.srpna » Proženy.cz
Štěstí a spokojenost. Dvě mety, za kterými se každý žene. Jenže co to vlastně znamená? Přesná definice neexistuje, ale odborníci se shodují v jednom: když víte, co chcete, máte ze života dobrý pocit. Znamená to, že klíčem ke štěstí je vlastně plán...

Krize až ve středním věku? Ani náhodou! 4 důvody, proč dnešní třicátníci nejsou šťastní

22.června » Proženy.cz
Říká se jim mileniálové nebo také generace Y. Narodili se po roce 1984, vyrůstali spolu s moderními technologiemi, zažili největší boom sociálních sítí, dobu hojnosti, relativně klidnou politickou dobu. Ale přesto nejsou šťastní. Co je s touhle ge...

Čekám dítě, nevím, kdo je otec! Říct pravdu, nebo zatloukat?

12.června » Proženy.cz
Čekám dítě, ale nevím, kdo je otec! Tohle je situace, kterou by chtěla zažít málokterá žena, ale může se to stát. Co v takové chvíli dělat? Jak se zachovat, když máte dva adepty na roli tatínka? Je to těžké, ale pravda je nejspíš tím nejlepším řeš...

Sex versus milování: Překvapí vás, co je nebezpečnější!

15.května » Proženy.cz
Sex, nebo milování? Můžete samozřejmě používat jakoukoli jinou terminologii, ale fakt je, že jsou to dvě zcela rozdílné věci. Co provozujete vy? A co je nebezpečnější, sex bez emočních závazků, nebo milování plné lásky?

Svou vášní můžeme druhé “nakazit”, říká terapeutka

12.dubna » Žena.cz
Rodíme se s vášnivostí, nebo se jí můžeme učit? V čem může být ta naše prospěšná druhým? Jak souvisí vášeň se žárlivostí?

Hypersenzitivní lidé se dokážou hluboce naladit na druhé, říká terapeutka

28.března » Žena.cz
Nemají to jednoduché sami se sebou, ani s okolím. Vnímají a cítí všechno s úplně jinou intenzitou, než jiní.

Hypersenzitivní lidé se dokážou hluboce naladit na druhé, říká terapeutka

23.března » Žena.cz
Nemají to jednoduché sami se sebou, ani s okolím. Vnímají a cítí všechno s úplně jinou intenzitou, než jiní.

Válka tchyní: Jak skoncovat s nekonečnými hádkami babiček o blaho vnoučete?

20.března » Proženy.cz
S tchyněmi je to někdy těžké. Jana dosud patřila mezi ty šťastné ženy, které si na svou ani manželovu matku nemohly stěžovat. Vše se ale změnilo poté, co na svět přivedla dítě. Z doposud nekonfliktních maminek se staly fúrie, mezi nimiž se rozhoře...

Terapeutka radí: Asertivní jednání je třeba učit už děti

16.února » Žena.cz
Jak nebýt zbytečně poddajný, a zároveň agresivní na všechny okolo? Jak si stát za svými pocity a názory tak, abychom se druhého nedotkli, ale byli jsme to pořád my?

Nebezpečné hádky: Tyhle 4 druhy zabíjejí váš vztah!

23.ledna » Proženy.cz
Když spolu dva lidé žijí, čas od času se pohádají. Tak to prostě je a rozhodně to neznačí, že vám to nefunguje nebo že se k sobě nehodíte. Ale pozor, není hádka jako hádka. Některé jsou v pořádku, jiné jsou hodně nebezpečné!

Jak překonat strach z lásky: Přiznejte si své pocity a začněte důvěřovat

4.ledna » Žena.cz
Láska je mocná čarodějka, která dokáže zázraky a není bez ní život. Jenže co když z ní z nějakého důvodu máme strach a bojíme se navázat nový vztah?

Manželství v nebezpečí: 5 důvodů, proč je leden měsíc rozvodů

2.ledna » Proženy.cz
Nový rok je spojován s novými začátky. Jenže bohužel v oblasti vztahů je to často období konců. Rozvodoví právníci se shodují, že leden je měsíc, kdy mívají opravdu napilno. Proč se lidé po svátcích hádají a mnohdy rozcházejí?

Tato informační stránka o Klára Gelnarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Gelnarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes