Gayle Gibson

Related to

Skoro 20 % Finů plánuje do pěti let přestat s užíváním osobních automobilů, tvrdí studie

20.March » RadioWave
Před blížícími se volbami do parlamentu nechalo finské ministerstvo životního prostředí zpracovat průzkum postojů obyvatel ke klimatické změně i politice finského státu v této oblasti.

Jsou ve vzduchu vašeho města kovy? Zjistíte to z medu

20.March » RadioWave
Živé věci v sobě nesou zakódované informace o prostředí, ze kterého pochází. Vědci například dokážou z tvaru koruny vyčíst, v jakém ovzduší strom vyrůstal. Lišejníky jsou zase spolehlivými ukazateli místní úrovně znečištění ovzduší. A kanadští věd...

Úspěšná fotografka se rozhodla opustit kariéru, aby mohla žít v lese a starat se o zachráněné psy

20.March » RadioWave
Daria Puškareva byla úspěšnou fotografkou žijící v Moskvě. Rozhodla se ale opustit rušný život velkoměsta a žít v lese s víc než 100 zachráněnými zvířaty.

Švédsko uznalo, že Ujguři jsou v Číně pronásledováni a přislíbilo azyl všem žadatelům

19.March » RadioWave
Švédský migrační úřad přijal na konci ledna rozhodnutí, že všichni „žadatelé o azyl muslimského vyznání a ujgurské nebo jiné turkické národnosti z Ujgurské autonomní oblasti Sin-ťiang“ budou považováni za uprchlíky.

Vědci dali aligátorům sluchátka a ketamin, aby zjistili, jak fungoval sluch dinosaurů

19.March » RadioWave
Experiment, popsaný v časopise The Journal of Neuroscience, byl navržen tak, aby studoval neuronové mapy v mozku, které přenáší informace o zvukových vlnách. Tyto mapy jsou životně důležité pro mnoho obratlovců a jsou obzvláště vyvinuté u nočních ...

Podílejte se z tepla domova na dobrodružstvích Beara Gryllse. Netflix chystá interaktivní TV sérii

19.March » RadioWave
Máte rádi dokumentární pořady skauta a odborníka na přežití, ale vždy vám přišlo podezřelé, že riziko, kterému se vystavuje, je do určité míry rozumné?

Tato informační stránka o Gayle Gibson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gayle Gibson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes