nových článků - klikněte pro zobrazení

Ronan Ginzburg

Druhý zápas Čechům absolutně nevyšel. S Francií padli o dvacet bodů

28.července » NOVA Sport
Českým basketbalistům na olympijských hrách v Tokiu absolutně nevyšel druhý zápas. S Francií sice měli dobrou první čtvrtinu, ale nakonec prohráli vysoko 77:97. Prvních deset minut zápasu vyšlo týmu vedeném Ronanem Ginzburgem naprosto na výbornou. S…

Duel s Tureckem byl občas jako kasino. Málem jsem po konci brečel, přiznal dojatý Ginzburg

6.září » ČT24
Trenéři jsou často tázáni, jaký zápas či výhra je pro ně v kariéře největší. Kouč českých basketbalistů Ronan Ginzburg má po čtvrtku na tuto otázku jasnou odpověď. Výhra nad Tureckem na mistrovství světa. Sám byl po výhře, která znamenala postup do …

Tato informační stránka o Ronan Ginzburg zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ronan Ginzburg" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes