Leszek Glasner

Related to

Dámy, uspokojujete se často? Pokud ne, měly byste přidat! Masturbace je totiž v mnoha ohledech prospěšná. Jak to?

18.August » Proženy.cz
Říká se, že v dnešní době není na nic čas – ani na milování či sex v jakékoli podobě. Je to skutečně tak? Opravdu se ze světa a ložnic vytrácejí hezké chvíle plné vášně a uvolnění?

7 chyb, které nejčastěji způsobují zánět močového měchýře. Přestaňte je dělat!

27.June » Proženy.cz
Mučivé pálení až řezání v intimních oblastech, zejména při močení. Noční můra jménem zánět močového měchýře. Můžete se mu vyhnout eliminací nejčastějších příčin. Není to nic složitého.

Plíživá nemoc, která z vás udělá invalidu. Nepodceňujte příznaky roztroušené sklerózy!

3.May » Proženy.cz
Nemoc mladých, krásných a úspěšných lidí. Tak někdy lékaři přezdívají roztroušenou sklerózu. Může začít nenápadnou bolestí oka a skončit upoutáním na invalidní vozík. Nejčastěji se pacienti svou diagnózu dozvědí mezi dvaceti až třiceti lety věku.

Nejčastější chyby, kterými ničíte své oči. Přestaňte je dělat, dokud je čas!

11.April » Proženy.cz
Počítač je dnes nezbytnou součástí každodenního života. Mnoho lidí u něho tráví většinu pracovního dne. To se kromě pohybového aparátu podepisuje také na stavu očí. Nejde však jen o techniku jako takovou. Víme, jak předcházet nepříjemným komplikacím!

5 signálů těla, že máte nemocnou štítnou žlázu. Jak je správně odhalit?

5.March » Proženy.cz
Malý orgán může nadělat v těle velkou paseku, a to především ženám. Zpozorněte, pokud toužíte po miminku nebo na vás začíná útočit menopauza.

Ráno v péřovce, odpoledne jen v mikině. Co dělají výkyvy počasí s vaším tělem a jak se bránit?

28.February » Proženy.cz
Není výjimkou, že ráno vstáváte do minusových teplot, ale v poledne už je na sluníčku přes patnáct stupňů. Co takové výkyvy počasí dělají s vaším tělem a zdravím?

Zatočte s nespavostí jednou provždy! S touhle metodou usnete do 2 minut i vy

16.January » Proženy.cz
Lehnout si a usnout raz dva... Je to pro vás nedostižný sen? Možná jste jen neslyšeli o ověřené metodě amerických vojáků, která sice obnáší menší nácvik, ale zase zaručuje usnutí v rekordně krátkém čase.

Tato informační stránka o Leszek Glasner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leszek Glasner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes