Donald Glover

Vztahuje se k

U kterých seriálů jsme v roce 2018 marnili čas?

28.prosince » A2larm
Kvalitní seriály byly i letos poslední brzdou produktivity. Inspirace ke gaučovým tahům na příští rok.

Magazín: Remake Lvího krále se představuje v prvním teaseru

23.listopadu » Edna.cz
Disney pokračuje v trendu remaků klasických pohádkových příběhů a dalším na řadě je populární Lion King . Podívejte se na první trailer snímku z dílny úspěšného režiséra Jona Favreaua.

Childish Gambino v animovaném klipu potkává Kanye Westa i Rihannu

5.září » Monstermusic
Donald Glover plánuje brzy pověsit své rapové alter ego na hřebík. Přesto před pár dny vydal videoklip ke skladbě Feels Like Summer, která nedávno vyšla ...

This Is America spustilo vlnu politických coverů, nigerijskou verzi vláda zakázala

15.srpna » RadioWave
Virální videoklip This Is America letos v květnu zboural internet. Herec, scenárista a rapper Donald Glover, který vystupuje jako Childish Gambino, v původní verzi rapuje o každodenním rasismu a nerovnostech.

Justice League: Zazie Beetz si zahraje v Jokerovi

11.srpna » Edna.cz
Hvězda druhého Deadpoola se vydává zkusit další komiksový film. Todd Phillips oznámil, že se na Zazie můžeme těšit v novém Jokerovi s Joaquinem Phoenixem.

Podle prvních recenzí bude nové Mission: Impossible nejlepším blockbusterem léta

13.července » RadioWave
V dalším pokračování akční série se všehoschopným superagentem v hlavní roli Mission: Impossible – Fallout uvidíte to nejlepší z předchozích dílů: vzrušující honičky na zemi i ve vzduchu, nasazování masek i Toma Cruise za konečky prstů balancující...

Ve Švýcarsku se denně spotřebuje skoro 14 kilogramů kokainu, dávka stojí jako lístek do kina

12.července » RadioWave
Nejpoužívanější stimulační drogou ve Švýcarsku je v současnosti kokain, který tvoří přibližně 80 % trhu s drogami. Upozorňuje na to nová studie tamní organizace Addiction Suisse.

Automatizace bude v Asii podle studie znamenat více vykořisťování už dnes zneužívaných dělníků

12.července » RadioWave
Nahrazování lidské pracovní síly roboty způsobí zhoršení v oblasti obchodování s lidmi a otroctví napříč zeměmi jihovýchodní Asie. Tvrdí to zpráva analytické firmy Verisk Maplecroft, která zároveň předpokládá, že dodavatelé různých druhů zboží bud...

Tato informační stránka o Donald Glover zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Donald Glover" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes