15
new stories - click to show

Al Gore

Related to

Petr Žantovský: Čeká nás v Česku Biden?

30.November » prvnízprávy.cz
Když se člověk rozhlédne po české mediální krajině, nutně dojde k dojmu, že jsme se v mezičase nenápadně stali bůhvíkolikátou členskou zemí Spojených států amerických.

Když prý Putin falšoval volby pro Trumpa, proč by to demokraté nezvládli pro Bidena?

12.November » Pravý prostor
PETR MACHOVSKÝ Americké prezidentské volby budou jedním z hlavních témat příštích týdnů a měsíců. Především tedy to, jestli byly nebo nebyly zfalšované. A proč by tomu tak nemohlo být? Jsou snad demokraté méně schopní než ruský prezident? Donald T...

Když prý Putin falšoval volby pro Trumpa, proč by to demokraté nezvládli pro Bidena?

11.November » blog.idnes.cz
Americké prezidentské volby budou jedním z hlavních témat příštích týdnů a měsíců. Především tedy to, jestli byly nebo nebyly zfalšované. A proč by tomu tak nemohlo být? Jsou snad demokraté méně schopní než ruský prezident?

Volby v roce 2000 rozhodl Nejvyšší soud, jak to bude nyní?

10.November » AC24.cz
Bývalý viceprezident Al Gore vyvolal duchy voleb z roku 2000, kdy bojoval s republikánským kandidátem Georgem W. Bushem o Bílý dům, když ho novináři požádali, aby komentoval stav prezidentských voleb v roce 2020. (Foto: nara.getarchive.ne)

Volby v roce 2000 rozhodl Nejvyšší soud, jak to bude nyní?

10.November » prvnízprávy.cz
Bývalý viceprezident Al Gore vyvolal duchy voleb z roku 2000, kdy bojoval s republikánským kandidátem Georgem W. Bushem o Bílý dům, když ho novináři požádali, aby komentoval stav prezidentských voleb v roce 2020.

Bidenův úprk před demokracií

9.November » Pravý prostor
PETR ŠTĚPÁNEK Obvykle to v povolebních Spojených státech amerických chodívá takhle. Hlasy ještě zdaleka nejsou sečteny, ale když už se výsledky v jednotlivých státech unie jeví, že jsou jednoznačné a počet potenciálních volitelů, kteří pak 14. pro...

Ivan Hoffman: Američany teď čekají týdny plné nevraživosti a sporů kolem výsledku voleb

9.November » ČRo 2 - Praha
Ještě není zapomenuto, jak demokrat Al Gore prohrál s Georgem Bushem jr. kvůli vadným děrným štítkům na Floridě, připomíná souvislosti amerických voleb komentátor.

Prezidenti, kteří (ne)zvládli prohru. Trump se asi zapíše do dějin

9.November » Seznam Zprávy
Hlavy některých států si zajistily, že volby jednoduše prohrát nemůžou. USA však rozhodují už o svém 46. prezidentovi, což znamená desítky politiků nucených teplé prezidentské křeslo opustit. A ne všichni to zvládli s grácií.

Co se teď bude v USA dít? Bidena čeká dlouhá cesta do Bílého domu

7.November » Seznam Zprávy
Joe Biden podle matematických propočtů vyhrál americké prezidentské volby. Za vítěze ho označilo vícero amerických médií. Neznamená na to ale, že už je Biden prezidentem. Do Oválné pracovny to pro něj může být ještě dlouhá cesta.

Tato informační stránka o Al Gore zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Al Gore" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes