15
new stories - click to show

Eva Green

Related to

Pět žen, které do běla rozpálily i agenta s povolením zabíjet

22.December » KINOTIP2.cz
V následujícím textu si představíme pět krásných žen, které stály po boku Jamese Bonda. Připomeneme si inteligentní Lois Chiles, která ke své kráse přidala i nesmírnou inteligenci a stala se tak pravým parťákem Jamese Bonda. Následně Evu Green s j...

Lucy - Opravdu používáme jenom část svého mozku?

3.December » Kritiky.cz
Studentka Lucy má přítele, který stejně jako ti předchozí nepatří mezi nejlepší partie. Důkazem je i to, že ji přemlouvá, aby místo něj předala „důležité listiny“. To se mu nedaří, a tak se pomocí malé lsti donutí Lucy k předání zásilky. Lucy sice...

Agent 007 James Bond míří na HBO GO, HBO a Cinemax

30.November » SatCentrum
Od 1. prosince letošního roku bude v nabídce k nalezení kompletní kolekce 26 filmů s britským tajným agentem 007, přičemž jednotlivé filmy budou během následujících měsíců uvedeny také na lineárních kanálech HBO a Cinemax.

Nejdřív máma, pak astronautka? Away je rozkročené mezi sci-fi a vztahovým dramatem

23.September » Heroine.cz
Seriál Away (Daleko) z produkce Netflixu je v krátkém čase už druhým audiovizuálním dílem, které tematizuje prožívání mateřství ve snaze skloubit ho s tak ambiciózním kariérním krokem, jakým je vůbec první cesta na Mars.

Komentáře týdne: Filmová pocta všem ženám, které zvládají být nejen matky

19.August » Kinobox.cz
Joaquin Phoenix se vrací domů, Eva Green míří do vesmíru a Jessica Chastain do nekompromisní akce. Kinobox i tento týden vybírá z databáze vaše nové komentáře. Nové tipy i na starší filmy, seriály a pořady.

Komentáře týdne: Filmová pocta všem ženám, které zvládají být nejen matky. Před tím smekne i "maskulinní hovado"

18.August » Kinobox.cz
Joaquin Phoenix se vrací domů, Eva Green míří do vesmíru a Jessica Chastain do nekompromisní akce. Kinobox i tento týden vybírá z databáze vaše nové komentáře. Nové tipy i na starší filmy, seriály a pořady.

Od viktoriánského hororu po neonoir. Seriál Penny Dreadful je zpět, jen už nemá kultovní potenciál

14.August » Heroine.cz
Na HBO je k vidění obnovený seriál Penny Dreadful. Šestákové historky se tentokrát odehrávají v Los Angeles třicátých let, kde vládne mexický folklór a ve stínech se plíží náckové.

Trailer: Hilary Swank míří ke hvězdám

11.August » Kinobox.cz
Hned na začátku září se diváci dočkají nového sci-fi seriálu od Netflixu s názvem Away, který se nám představuje v prvním oficiálním traileru.

Recenze: Proxima

10.August » FandímeFilmu
Eva Green se chystá do vesmíru, ale opustit milovanou dceru nebude nakonec tak snadné, jak se mohlo zprvu zdát.

Na co jít do kina? Ava, Vzpomínky na Itálii, oddechovka Palm Springs a Počátek

8.August » EuroZprávy.cz
Žádné hollywoodské trháky teď v kinech nejsou, ale přesto se v nich promítá několik zajímavých snímků, které stojí za vidění. Klasický měsíční plán nemá v současné době smysl předkládat, protože nikdo pořádně neví, co bude. Ale v nejbližších čtrná...

Tato informační stránka o Eva Green zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Green" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes