15
new stories - click to show

Janek Gregor

Related to

Matouš Ruml v novém seriálu: Má patent na profesory

19.September » Aha!
Doba, kdy hrál bláznivého Lexu v Comebacku, je už nenávratně pryč. Herec Matouš Ruml (35), zdá se, přesedlal na role středoškolských profesorů.

Ubal a zmiz

3.September » Stochov
Premiéra české kriminální komedie. Každej dokonalej plán se může podělat. Bláznivá noční jízda s balíkem trávy … Hrají: Matouš Ruml, Janek Gregor, Marek Lambora, Martin Hofmann, Leoš Noha, Lucie Benešová a další.Mládeži přístupno.

Ubal a zmiz

24.August » Stochov
Premiéra české kriminální komedie. Každej dokonalej plán se může podělat. Bláznivá noční jízda s balíkem trávy … Hrají: Matouš Ruml, Janek Gregor, Marek Lambora, Martin Hofmann, Leoš Noha, Lucie Benešová a další.Mládeži přístupno.

V žižkovské gangsterce nechybí sekání malíčků, ukradená tráva, balík peněz, vietnamská mafie ani zpackaný kšeft roku. Filmová r

22.July » KrajskeListy.cz
První červencový týden měla v kinech premiéru nová česká krimikomedie Adama Hobzíka s názvem Ubal a zmiz, která slibuje novou krev do české kinematografie. Gangsterská komedie se hrdě hlásí k odkazům Guye Ritchieho nebo Quentina Tarantina, ale zár...

RECENZE: Poslední kšeft, Ubal a zmiz. To je povedená česká gangsterská komedie

21.July » EuroZprávy.cz
Pražský Žižkov jako nejdivočejší místo střední Evropy. Gangy, drogy, pochybní policajti a dvojice malých prodejců trávy, kteří se rozhodnout udělat poslední velký obchod a kriminální život pověsit na hřebík. To vše v divokém taktu ve stylu Guye Ri...

V kinech řádí hodně drzá komedie Ubal a zmiz

17.July » Blesk.cz
Komedie Ubal a zmiz vstoupila do kin s podtitulem ‚Každej dokonalej plán se může podělat‘ a už tím naznačuje jaký má charakter a co je jejím hlavním příběhem. Rozhodně se v ní nemluví spisovně.

Letní kino zve na českou komedii Ubal a zmiz

Chrudim – Pohodový večer v letním kině lze očekávat při sledování nového českeho snímku Adama Hobzíka Ubal a zmiz. Tuto českou komedii leťák promítne ve středu 14. července ve 21.30 hodin. Dva kšeftaři Mireček a Vilém dostali šanci prodat celou sv...

Recenze: Česká krimikomedie Ubal a zmiz slibně koketuje s žánrem gangsterky

11.July » filmserver.cz
Krimikomedie Ubal a zmiz vznikala s ambicí stát se českou variací na černohumorné gangsterky ve stylu Guye Ritchieho. Jejími hrdiny jsou dva huliči a dealeři marihuany, které ztvárnili Matouš Ruml a Janek Gregor.

RECENZE: Oko za oko, gram za gram. Ubal a zmiz jen pěstuje žánrovou hru

9.July » iDNES.cz
Režisér Adam Hobzik o své celovečerní autorské prvotině Ubal a zmiz přiznal, že ji točil v duchu děl Guye Ritchieho. Styl ztřeštěných gangsterek opravdu drží, ale vystačí to?

Ubal a zmiz (Letní kino Konopáč)

Každej dokonalej plán se může podělat. Bláznivá noční jízda, v níž jde o velké peníze, podivný kšeft s balíkem trávy i o sekání malíčků. Matouš Ruml, Janek Gregor, Marek Lambora a další v nové české komedii.

Ubal a zmiz – Recenze – 50%

8.July » Kritiky.cz
Česká krimikomedie celovečerně debutujícího režiséra a scenáristy Adama Hobzika Ubal a zmiz pravděpodobně chtěla být kombinací černohumorné gangsterky (něco jako Sbal prachy a vypadni) a komedie o huličích (něco jako Zahulíme, uvidíme), přičemž vý...

Tato informační stránka o Janek Gregor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Janek Gregor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes