15
new stories - click to show

Sean Tom

Related to

Nejtěžší je najít dobrý rým, říká o psaní písniček zpěvák a influencer Tom Sean

12:02 » ČRo
Přezdívá se mu český Justin Bieber. Co má šestnáctiletý Tom Sean společného se světovou megahvězdou? Jakou má rád muziku?

Zpěvák, skladatel, herec a influencer Tom Sean Pšenička v Klubu Rádia Junior

20.January » Radio Junior
Přezdívá se mu český Justin Bieber. Co má šestnáctiletý Tom Sean společného se světovou megahvězdou? Jakou má rád muziku? Napadá ho při skládání písní dřív hudba nebo text?

Bratr Davida Gránského láme jedno srdce za druhým. Podívejte se na kluka, jemuž holky padají k nohám

16.January » OnlyU
Krasavec David Gránský má velkou konkurenci. Tou je přímo jeho bratr Tomas Sean, který je přezdíván český Justin Bieber. Mladík, který se narodil v Irsku, má slušně rozjetou pěveckou kariéru. Zdroj

„Český Bieber“ Tom Sean vydává nový single

31.December » Rock&Pop
„Český Bieber“ Tom Sean vydává nový single a módní kolekci ve spolupráci s předním fotografem Martinem Beckem. Zpěvák Tom Sean(16) na sebe v posledních dnech upozornil díky charitativnímu hitu z dílny FTV Prima „Díky Vám“, k němuž skládal hudbu a...

Sestřičky Modrý kód plné zvratů! Co je čeká v novém roce?

16.December » Blesk.cz
Na další díly si budou muset diváci počkat zase až po Vánocích. Sestřičky Sabina Laurinová (48), Adéla Gondíková (47) a spol. se dnes večer naposledy v tomhle roce objeví na obrazovkách televize Prima. Deník Aha! zjišťoval, co bude v posledním díl...

Sestřičky dnes naposledy v roce 2020: Co je čeká od ledna?

16.December » Aha!
Na další díly si budou muset diváci počkat zase až po Vánocích. Sestřičky Sabina Laurinová (48), Adéla Gondíková (47) a spol. se dnes večer naposledy v tomhle roce objeví na obrazovkách televize Prima. Deník Aha! zjišťoval, co bude v posledním díl...

Gránského mladší brácha Tom Sean boduje: Složil klip pro Davida a Sabinu Laurinovou!

15.December » Aha!
Díky charitativnímu hitu seriálu Sestřičky Modrý kód na sebe Díky Vám opět zabodoval mladý zpěvák Tom Sean (16)! Mladší bratr herce Davida Gránského (28) k němuž totiž složil hudbu!

Gránskému roste konkurence. Tohle je jeho mladší bratr, který skládá hudbu a také zpívá

10.December » Super.cz
Davidu Gránskému (28) dospívá před zraky nástupce. Jeho mladší bratr Tomáš Pšenička (16), který si v uměleckém světě říká Tom Sean, rozjíždí kariéru jako hudebník, a daří se mu.

Sestřičky natočily vánoční videoklip plný díků!

6.December » Prima Ženy
Herci ze seriálu Sestřičky natočili vánoční song a videoklip Díky vám, který je poděkováním všem zdravotníkům za obětavou péči a nasazení nejen v této době.

Moc ráda bych ochutnala tuleně, říká cestovatelka, která zdolala 230 km dlouhý trek

30.July » Radio Junior
Vypadá křehce, ale Blanka Jurková je neuvěřitelně vytrvalá cestovatelka, která má za sebou i dlouhou výpravu Grónskem. Kolik kilo si s sebou nesla na zádech?

Miroslav Jakeš přešel Grónsko sám a tajně. Ani rodina nevěděla, kde je

30.July » Radio Junior
Odvážný polárník má za sebou nespočet dobrodružných výprav. Jak se na ně připravuje a co všechno během nich zažil? A viděl někdy na vlastní oči iglú?

Tato informační stránka o Sean Tom zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sean Tom" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes