Grzegorz Grzyb

Related to

Jari Huttunen a Mikko Lukka jsou polští šampióni v rally

5.October » Autosport.cz
Na cílové rampě 48. Rajdu Swidnického - Krause se oficiálně uzavřela letošní sezona polského šampionátu v rally. Skončila velkým úspěchem posádky Jari Huttunen - Mikko Lukka. Posádka stáje Hyundai Poland Racing se raduje ze zisku titulu polských š...

Jari Huttunen a Mikko Lukka jsou polští šampióni v rally - podium ve Swidnici zpečetilo titul

5.October » Autosportfoto.sk
Na cílové rampě 48. Rajdu Swidnického - Krause se oficiálně uzavřela letošní sezona polského šampionátu v rally.

Poláci nestačili rychlému Finovi

5.October » eWRC.cz
Jedenáct let po třetím triumfu Bryana Bouffiera v řadě znovu putuje pohár pro polského šampióna do zahraničí.

Finské Polsko

14.September » eWRC.cz
Výrazně zkrácená sezóna polského mistrovství přilákala na start v hlavní kategorii početné jezdecké pole.

Polské mistrovství konečně odstartovalo

10.August » eWRC.cz
Spousta národních šampionátů byla kvůli hysterii ze situace s koronavirem zrušena a některé byly drasticky zkráceny.

Maďaři přivítali na startu nové sezóny slovenské kolegy

23.July » eWRC.cz
V Sálgotarjánu se odehrál opožděný start maďarského mistrovství a společně s ním začalo i to slovenské.

Maďarská scéna chrlí jednu minirally za druhou

8.July » eWRC.cz
Ostrý start maďarského mistrovství se odehraje až za čtrnáct dnů v Sálgotarjánu, ale už teď se na východě čile závodí.