15
new stories - click to show

Michal Gut

Related to

Verva podepsala mladíky, Slavík s Vopatem se porvou o extraligu

31.August » Hokej.cz
O co nejlepší pozici v hierarchii Litvínova budou bojovat dva osmnáctiletí útočníci: Mládežnický reprezentant Marek Slavík a navrátilec Jan Vopat podepsali s klubem víceleté smlouvy.

Češi opanovali bodování turnaje U20. Nejlepší byl Konečný

29.August » Hokej.cz
Českým juniorům se na domácím turnaji čtyř zemí dařilo nejen z týmového, ale i z individuálního pohledu. Patří jim první čtyři příčky kanadského bodování!

Česká hokejová dvacítka vyhrála domácí turnaj v Hodoníně

28.August » iDNES.cz
Česká hokejová dvacítka navzdory závěrečné prohře s Ruskem 3:4 vyhrála domácí turnaj čtyř zemí v Hodoníně. Svěřenci trenéra Jakuba Petra měli na kontě stejně jako druhé Finsko a třetí Rusko šest bodů, ale měli nejlepší skóre v minitabulce vzájemný...

Hořkosladká porážka s Ruskem. Junioři i tak domácí turnaj vyhráli!

28.August » Hokej.cz
Čeští hokejisté do 20 let v obrovské bitvě s Ruskem sahali po třetím vítězství na domácím turnaji čtyř zemí v Hodoníně, zápas otočili z 0:2 na 3:2, v předposlední minutě ho ale ztratili. Vítězný pohár i tak zůstal na domácí půdě.

Desítka? Určitě jsme ji chtěli. Turnaj ale nekončí, apeluje Gut

27.August » Hokej.cz
Po zápase s Finskem byl dvacítce vyčítán vlažný start, hned do následujícího mače tak vlétla po hlavě. V osmé minutě vedli Češi nad Švédy už 3:1 a gólové hody dovedli k výhře 9:3. Na desátý zásah, který si fanoušci hodně přáli, už junioři nedosáhli.

Desítka? Určitě jsme gól chtěli. Turnaj ale nekončí, apeluje Gut

27.August » Hokej.cz
Po zápase s Finskem byl dvacítce vyčítán vlažný start, hned do následujícího mače tak vlétla po hlavě. V osmé minutě vedli Češi nad Švédy už 3:1 a gólové hody dovedli k výhře 9:3. Na desátý zásah, který si fanoušci hodně přáli, už junioři nedosáhli.

Pořád v plné síle! Dvacítka bude v Hodoníně téměř kompletní

11.August » Hokej.cz
Druhou zápasovou prověrku letošní sezony absolvuje česká reprezentace do 20 let. Výběr kouče Karla Mlejnka se těší na domácí turnaj čtyř zemí v Hodoníně.

Gut nakonec za Litvínov extraligu hrát nebude, míří do zámořské WHL

2.August » iDNES.cz
Po letním příchodu do hokejového Litvínova se chtěl ukázat v české extralize, aby zaujal skauty v zámoří, nakonec talentovaný útočník Michal Gut jde za velkou louži rovnou. Osmnáctiletý hráč bude působit v týmu Everett Silvertips v americké Wester...

Litvínov to nebude. Talent Gut se nakonec vrací do Ameriky

31.July » Hokej.cz
V minulé sezoně ovládl juniorské bodování Chance ligy, letos měl svůj talent prokazovat o patro výš v Litvínově. Ale nakonec nebude. Útočník Michal Gut se trochu nečekaně vrací do zámoří.

Hrál za Chomutov, fandil Litvínovu. Jen Růžičkovi jsem to neříkal, líčí Gut

29.July » iDNES.cz
Pozoruhodný příběh Michala Guta: z pravověrného fanouška Litvínova jeho hráčem. S útočníkem Františkem Lukešem se jako dvanáctiletý klučina fotil na ledě v Třinci, když chemici křepčili s nablýskaným pohárem pro mistra, šest let poté s ním sdílí k...

Dvacítka začne v Popovicích. S Myšákem i všemi dalšími oporami

16.June » Hokej.cz
Půl roku před světovým šampionátem v Kanadě zahájí přípravu česká reprezentace do 20 let. U té pokračují hlavní trenér Karel Mlejnek s asistenty Davidem Brukem a Pavlem Trnkou.

Gut si plní sen, Litvínovu fandil „tajně“ odmala: Titul mi otevřel oči

26.May » Hokej.cz
Jestli máme Michala Guta spojeného s některým severočeským klubem, je to samozřejmě Chomutov. Však už v jeho dresu nahlédl i do extraligy. Jenže... Po dvouleté odmlce si nejvyšší soutěž zahraje o pár desítek kilometrů vedle. Za Litvínov, se kterým...

Tato informační stránka o Michal Gut zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Gut" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes