15
new stories - click to show

Annie Hallová

Related to

TELEVIZIONÁŘ: Kdo najde hrdinku Vetřelců v oscarové Annie Hallové

25.January » iDNES.cz
Herečka Sigourney Weaverová, jejíž premiérový portrét v rámci britského cyklu Hvězdy stříbrného plátna nabídne sobotní ČT art, oslaví letos pětasedmdesátku. Vystaráno však má přinejmenším do roku 2031, kdy plánuje svou premiéru Avatar 5.

TELEVIZIONÁŘ: Kdo najde hrdinku Vetřelců v oscarové Annie Hallové

20.January » iDNES.cz
Herečka Sigourney Weaverová, jejíž premiérový portrét v rámci britského cyklu Hvězdy stříbrného plátna nabídne sobotní ČT art, oslaví letos pětasedmdesátku. Vystaráno však má přinejmenším do roku 2031, kdy plánuje svou premiéru Avatar 5.

Hvězdné ikony ve vašem šatníku. Těmto filmům a seriálům vděčíme za nesmrtelné outfity

3.January » iGlanc
Perly a malé černé jsou elegantní klasikou. Víte ovšem, že je zpopularizovala Audrey Hepburn ve filmu Snídaně u Tiffanyho? Které krásce z filmového plátna vděčíme za bikiny? A jestlipak uhodnete, v jakém snímku bylo nejvíc záběrů na boty?

Diane Keaton jako mistryně pánské elegance už od sedmdesátých let

29.September » Žena-in.cz
Minimalistický, klasický, eleganatní - takový je styl krásné sedmasedmdesátileté herečky Diane Keaton. A co je nejdůležitější, herečka si svůj styl určuje sama, a to už od sedmdesátých let minulého století. Možná právě kvůli volbě nadčasov ých kousk…

U tebe nebo u mě: Zklamání žánru romantických komedií

19.February » Světohled
Ve světě romantických komedií se film "U tebe nebu u mě" nemůže prosadit. Nevýrazný snímek s Reese Witherspoonovou a Ashtonem Kutcherem v hlavních rolích zaostává ve všech kategoriích, od slabých vtipů až po řídké charaktery.

Šediny jsou přirozené a stárnutí může být fajn, shodují se slavné herečky

25.October » OnaDnes.cz
Hollywood dokáže být ke „starším“ herečkám krutý, zejména co se týče jejich vzhledu. Přesto existují výjimky, které se rozhodly jít proti proudu a stárnout s grácií. Třeba tím, že si nechají přirozenou barvu vlasů

„Končím s filmem,“ naznačil legendární Woody Allen. Bude padesátý snímek jeho posledním?

19.September » CzechCrunch
Filmařská legenda má na kontě desítky snímků. Kromě Oscarů ale sbírá i kontroverze, kvůli nimž se dostala do hledáčku hnutí MeToo. Příspěvek „Končím s filmem,“ naznačil legendární Woody Allen. Bude padesátý snímek jeho posledním? pochází z CzechCrun…

Padesát a dost? Woody Allen překvapil zvěstmi o důchodu, které vzápětí popřel

19.September » Kinobox.cz
Woody Allen, jenž publikum zásobuje celovečerními díly od roku 1966, se ve Francii chystá natáčet už svůj padesátý film. Šestaosmdesátiletý scenárista, režisér a herec, držitel čtyř Oscarů a dalších dvaceti nominací a kontroverzemi zmítaný manžel a …

Tento žánr je vždy potěšující: Podívejte se na nejlepší romantické komedie všech dob

18.June » KINOTIP2.cz
Když máte den blbec, když se vám nic nechce, anebo naopak máte náladu na sladké ukončení dne, není nic lepšího, než si udělat pohodlí na pohovce, vzít si něco chutného na zub a pustit si romantickou komedii. Zde máte seznam těch nejlepších.

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o Woodym Allenovi. Četba z pamětí oscarového filmaře

14.November » ČRo
Režisér, komik, scenárista, spisovatel, jazzman… Geniální samouk mnoha profesí a přes půl století jedna z nejvýraznějších osobností filmového světa. To je Allen Stewart Konigsberg, známější jako Woody Allen.

Vychovala miliardáře, ve stáří se stala hvězdou sítí. Senioři ovlivňují módu

6.November » Žena.cz
Kvalitní obsah bez zkrášlovacích filtrů nabízí starší generace, která ukazuje, že po šedesátce i devadesátce můžete mít styl.
Jeanne Moreau - Francouzská divadelní a filmová herečka

Tato informační stránka o Annie Hallová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Annie Hallová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes