Vicky Cristina

Related to

10 tipů na snímky Woodyho Allena: Annie Hall, Vicky Cristina Barcelona nebo Půlnoc v Paříži

31.March » Novinky.cz
Woody Allen patří mezi nejznámější režiséry. Ve filmech, které režíruje, často i hraje a píše k nim scénáře. Jaké snímky z jeho tvorby vám můžeme jen doporučit?

Nová Allenovka nabírá obsazení

10.June » filmserver.cz
Zatím nepojmenovaný nový film Woodyho Allena se začne natáčet v létě ve Španělsku. Má jít o romantickou komedii. Zajímá vás, kdo v ní bude hrát?

Woody Allen má dost obviňování a vymění Hollywood za Španělsko

27.February » Kinobox.cz
Woody Allen je jedním z těch "šťastlivců", kteří čelí nařčení ze sexuálního obtěžování a v Hollywoodu proto od něj dávají ruce pryč (aniž by mu cokoli kdo dokázal). Situace je v případě známého filmaře natolik vyhrocená, že jeho poslední film doko...

Woody Allen natočí nový film ve Španělsku

22.February » filmserver.cz
Woody Allen svůj nový film bude točit ve Španělsku a tato země ho bude také produkovat. Poslední Allenův film A Rainy Day in New York odmítl Amazon uvést do kin.

Woody Allen kvůli #MeToo s filmy nepřestane. Příště bude natáčet ve Španělsku

22.February » Bleskově.cz
Režisér Woody Allen se soudí s Amazonem a v USA nemůže najít investora pro svůj příští film. Proto ho natočí opět ve Španělsku.

PENÉLOPE CRUZ: "Žiju život, po kterém jsem v mládí toužila"

20.February » Marie Claire
Před jedenácti lety jsem strávila několik dní v Madridu s Penélope Cruz. Při sbírání podkladů pro článek jsem doprovázela ji a její sestru Mónicu při zkoušení značkových plavek. Tahle historka dodnes vyvolává mezi mými heterosexuálními kamarády ve...
Ellen Page - Kanadská herečka
Jesse Eisenberg - Americký herec

Tato informační stránka o Vicky Cristina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vicky Cristina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes