15
new stories - click to show

Vicky Cristina

Related to

Vicki Kristina Barcelona: Akordeon lidé ve Státech nepovažují za nástroj, ale za vtip

20.September » Frontman.cz
Vicky Cristina Barcelona je film Woodyho Allena, v němž dovolenou dvou velmi rozdílných kámošek ve Španělsku zpestří jeden místní malíř. Také je to kapela tří zcela odlišných hudebnic, které dost překvapilo, že se všem líbí hudba Toma Waitse. Jen ...

Steam odstranil The Sinking City. Reaguje na Frogwares, které...

3.March » Kritiky.cz
Steam odstranil The Sinking City. Reaguje na Frogwares, které Nacon obvinilo z nahrání falešné kopie na Steam.

Jaký název ponese Spider-Man 3? To je v tuto chvíli otázka,...

25.February » Kritiky.cz
Jaký název ponese Spider-Man 3? To je v tuto chvíli otázka, protože nás herci Tom Holland, Jacob Batalon a Zendaya na svých sociálních sítích trolí se svými logy a v komentářích se nemohou shodnout, které je to správné.

Kultovní klasika Diablo II se po 20 letech vrací v novém...

20.February » Kritiky.cz
Kultovní klasika Diablo II se po 20 letech vrací v novém hávu. Blizzard oznámil Diablo II: Resurrected. Ačkoliv remaster vypadá spíše jako nová hra, jedinečné herní a systémové prvky této legendy z roku 2000 zůstávají nedotčené. Za předělávkou sto...

České Factorio má již na kontě 2,5 milionu prodaných...

8.February » Kritiky.cz
České Factorio má již na kontě 2,5 milionu prodaných kopií. Mezitím vývojáři z Wube Software připravují nové rozšíření, které zatím nebylo specifikováno.

Režisérka Rebecca Hall (Vicky Cristina Barcelona) pro Netflix...

5.February » Kritiky.cz
Režisérka Rebecca Hall (Vicky Cristina Barcelona) pro Netflix natočí drama Passing o rasismu. V hlavních rolích se zde objeví Tessa Thompson a Ruth Negga. Film bude vyprávět příběh o dvou Američankách, které se na konci 20. let minulého století st...

Místo, kde Woody Allen našel svůj ráj, vtělil do nové romantické komedie

24.January » iDNES.cz
Pětaosmdesátku oslavil neúnavný Woody Allen koncem loňského roku novou komedií Festival pana Rifkina, jež měla do našich kin přijít koncem ledna. Nakonec ji možná předběhnou filmařovy výbušné paměti.

10 tipů na snímky Woodyho Allena: Annie Hall, Vicky Cristina Barcelona nebo Půlnoc v Paříži

31.March » Novinky.cz
Woody Allen patří mezi nejznámější režiséry. Ve filmech, které režíruje, často i hraje a píše k nim scénáře. Jaké snímky z jeho tvorby vám můžeme jen doporučit?

Nová Allenovka nabírá obsazení

10.June » filmserver.cz
Zatím nepojmenovaný nový film Woodyho Allena se začne natáčet v létě ve Španělsku. Má jít o romantickou komedii. Zajímá vás, kdo v ní bude hrát?
Ellen Page - Kanadská herečka
Jesse Eisenberg - Americký herec

Tato informační stránka o Vicky Cristina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vicky Cristina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes