15
new stories - click to show

Raina Day

Related to

Bob Dylan: Všichni se musej zhulit

26.August » Magazín Legalizace
Producenti a muzikanti, kteří s ním v šedesátých letech spolupracovali, si nezřídka mysleli, že je prorok. Coververze jeho songů dobývaly hitparády a dodnes je jich spousta známějších v podání jiných interpretů. Když se účastnil natáčení v Londýně, …

Slyšte, lidé! – Což takhle dát si Dylana?

15.September » Rádio Proglas
Což takhle dát si Dylana? – Tak jsme nazvali další vydání hudebního týdeníku Slyšte, lidé! Písně Boba Dylana, nositele Nobelovy ceny za literaturu, budeme poslouchat v podání českých a zahraničních interpretů z různých žánrů od akustického folku po …

Woody Allen chystá nový film ze Španělska

11.June » PLAY.cz
Americký režisér Woody Allen připravuje nový film, který se bude natáčet ve Španělsku. Ve snímku si zahrají rakouský herec Christoph Waltz, americká herečka Gina Gershon a její krajan Wallace Shawn, dále Sergi López a Elena Anaya ze Španělska a fran…

A Rainy Day in New York: trailer novinky Woodyho Allena

18.May » filmserver.cz
Woody Allen uveřejnil trailer svého zatím posledního snímku, který se jmenuje A Rainy Day in New York .

Speciál: O knize Woody Allen – Film za filmem

13.May » FDb.cz
Po konci němé éry to vskutku málokterý režisér dotáhnul na metu padesátky celovečerních filmů. Třiaosmdesátiletý Woody Allen se dočká po projektu A Rainy Day in New York, který nedávno dokončil a ve kterém opět vzdává holt svému oblíbenému městu.

Allenův poslední film bude uveden jen v Evropě

7.May » filmserver.cz
Zatím poslední dokončený film Woodyho Allena A Rainy Day in New York bude mít na podzim premiéru v Itálii a v dalších evropských zemích.

Amerika dala Woodyho Allena do klatby, film musí uvést v Itálii

7.May » Novinky.cz
Poté, co byl režisér Woody Allen v Americe vymazán z veřejného života a jeho film A Rainy Day in New York už dva roky nikdo nechce uvést, vyřešila situaci Itálie. Premiéra tam bude 3. října.

Woody Allen marně nabízí své paměti, americká nakladatelství se spojení s ním bojí

3.May » Bleskově.cz
Kvůli oživení kauzy z 90. let s údajným sexuálním obtěžováním má Woody Allen problém s natáčením. Stejně tak nemůže najít vydavatele svých pamětí.

Woody Allen natočí nový film ve Španělsku

22.February » filmserver.cz
Woody Allen svůj nový film bude točit ve Španělsku a tato země ho bude také produkovat. Poslední Allenův film A Rainy Day in New York odmítl Amazon uvést do kin.

Woody Allen kvůli #MeToo s filmy nepřestane. Příště bude natáčet ve Španělsku

22.February » Bleskově.cz
Režisér Woody Allen se soudí s Amazonem a v USA nemůže najít investora pro svůj příští film. Proto ho natočí opět ve Španělsku.

Amazon nechce produkovat Allenův film. Režisér ho žaluje o 1,5 miliardy

9.February » Seznam Zprávy
Amazon ukončil spolupráci s Allenem kvůli nařčení ze sexuálního obtěžování. Režisér se u soudu brání, že obvinění proti němu vznesla adoptivní dcera už v roce 1992, Amazon o nich tedy věděl, když s ním spolupracoval na jiných filmech. Ukončení spolu…

Tato informační stránka o Raina Day zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Raina Day" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes