15
new stories - click to show

Jiří Hanzelka Český cestovatel a spisovatel

Related to

Přeji dobrý den, pane Miroslave...

18.February » SeniorTip.cz
Ve Zlíně, kde rodilý Plzeňák Miroslav Zikmund (14. 2. 1919) přebývá od nepaměti, potkáte jej zřídka. Když však spatříte rychle se pohybující stříbrný oblak bohaté hřívy, lehce ironický úsměv vysokého hubeného chlapiska s jiskrou v oku, bez náznaku...

Která bude nejlepší českou cestovatelskou fotkou roku? Zde jsou nominace

17.February » Bleskově.cz
Letos už potřetí budou vyhlášeny Ceny Hanzelky a Zikmunda za cestovatelskou fotografii roku a cestopis roku. Organizátoři nyní oznámili nominace.

Cena Hanzelky a Zikmunda – Cestopis roku se uskuteční pandemii navzdory

16.February » Kultura21.cz
Letos potřetí se vyhlašují Ceny Hanzelky a Zikmunda ve dvou hlavních kategoriích – knižní cestopis roku a cestopisná fotografie roku. Organizátoři chtěli dodržet tradici a výsledky oznámit v den – letos už 102. (!) – narozenin Miroslava Zikmunda, ...

K Zikmundovým 102. narozeninám připravilo muzeum několik akcí

15.February » Zlin.cz
Před dvěma lety se bouřlivě slavila Zikmundova stovka, letos jsou oslavy z řady důvodů umírněnější. V první řadě je to samozřejmě dáno hrozbou covidu a souvisejícími opatřeními, ale je tu také obvyklá skromnost oslavence, který svá výročí připomín...

Zlínský kraj blahopřeje Miroslavu Zikmundovi k 102. narozeninám

15.February » prvnizpravy.cz
Písemné přání Rady Zlínského kraje a také sladký dárek v podobě 102 vdolečků pro legendárního cestovatele Miroslava Zikmunda k jeho blížícím se 102.narozeninám předal zástupcům Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně náměstek hejtmana Lubomír Traub.

Nominace na Ceny Hanzelky a Zíkmunda

15.February » PLAY.cz
Letos potřetí se vyhlašují Ceny Hanzelky a Zikmunda ve dvou hlavních kategoriích – knižní cestopis roku a cestopisná fotografie roku. Organizátoři chtěli dodržet tradici a výsledky oznámit v den – letos už 102. – narozenin Miroslava Zikmunda, ale ...

Cena Hanzelky a Zikmunda – Cestopis roku se uskuteční pandemii navzdory

14.February » Tojesenzace.cz
Letos potřetí se vyhlašují Ceny Hanzelky a Zikmunda ve dvou hlavních kategoriích – knižní cestopis roku a cestopisná fotografie roku.

Legendární cestovatel Zikmund slaví 102. narozeniny. V Tatře projel přes 80 zemí

14.February » CNN Prima NEWS
Legendární český cestovatel Miroslav Zikmund slaví 102. narozeniny. „Cítí se velmi dobře a na svůj věk je zdravý“, říká Jana Macalíková, dcera Zikmundovy životní partnerky Marie Macalíkové. Za narozeninová přání všem vřele poděkoval.

Cestovatel Miroslav Zikmund oslaví v neděli 102. narozeniny

12.February » Seznam Zprávy
Cestovatel Miroslav Zikmund oslaví v neděli 102. narozeniny. Podle Jany Macalíkové, dcery Zikmundovy životní partnerky Marie Macalíkové, se cestovatel cítí velmi dobře a na svůj věk je zdravý.
Katharina Grosse - Německá malířka
Libuše Benešová - Odbor spisové a archivní služby prezidenta republiky

Tato informační stránka o Jiří Hanzelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Hanzelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes