15
new stories - click to show

Jan Hartl Český herec

Related to


Stories

Poeta z Maysvillu. Komedie o touze po poezii v prozaickém světě s Janem Hartle a Simonou Postlerovou

22.January » ČRo
Když výběrčí poplatků za odběr plynu podlehne sebeklamu o svém básnickém nadání, vzniká prostor pro nečekané intriky. Poslechněte si komedii z dílny Ringa Lardnera, žurnalisty, sportovního reportéra a jednoho z nejpopulárnějších povídkářů a humorist…

Severní zámek. Pohádka z daleké země věčného sněhu a ledu

16.January » Radio Junior
V tajemném zámku ukrývá zrádný troll princeznu Astrid. Rybář Halvor se ji rozhodne zachránit. Podaří se mu to?

Fikmik. Čertovská pohádka s Luďkem Munzarem

12.January » Radio Junior
Nenechavý čert Fikmik schlamstne chalupníkovi Matějovi uzounký kousíček slaniny a za to se musí na příkaz Lucipera Matějovi odvděčit. Jak?

Vánoční skřítek. Milá pohádka o neobvyklém dárku s Vladimírem Javorským

23.December » Radio Junior
Slečna Lucie dostane jednoho dne od řezbáře Damiána krásný dárek. Sošku skřítka. Škoda jen, že není živý a neumí plnit přání. Nebo ano?

Čertův švagr. Jan Hartl jako Petr a Ladislav Mrkvička jako čert ve známé pohádce na motivy Boženy Němcové

11.December » ČRo 2 - Praha
Chudý Petr si najde v práci v pekle. Jak uslyšíte- v rozhlasové pohádce z roku 1979, nic lepšího nemohl udělat. Najde bohatství, štěstí, lásku i spravedlnost.

Nelehký život plachého herce Jana Hartla

10.December » ČasProŽeny.cz
Herec, jenž ve svých rolích působí zasněně, plaše a stydlivě. Své soukromí si velmi střeží, nedělí se o něj ani se svými nejbližšími kolegy. Osud mu připravil ztrátu několika žen, což přispělo k úplnému uzavření tohoto nesmělého herce.

Herečkou být Evelyna Steimarová alias Salsa Verde z Tajemství hradu v Karpatech vůbec nechtěla. Osud tomu však chtěl jinak

8.December » TVGURU.cz
Díky svým předkům má česká herečka Evelyna Steimarová herectví v genech. Cestu k herecké profesi si hledala oklikou, ale osudu se nevyhnula. Dokonce ji i se třemi herci pojí manželství a děti.

Kam se poděl oblíbený český herec Jan Hartl? Smutné tajemství a nelehký životní příběh jej uzavřely ještě více do sebe

8.December » TVGURU.cz
Jan Hartl si získával srdce dívek a žen všech generací. Mohlo by se zdát, že u žen musel slavit úspěch a mít tím pádem skvěle nakročeno. V lásce ale štěstí neměl a osud si s ním občas dost pohrál.

Josef Štefan Kubín: Podařený párek

3.December » ČRo 2 - Praha
Jaroslav Moučka jako vypravěč líčí nelehké cestě vousáče Filipa Melicha (Jan Hartl) za vysněnou nevěstou Aninkou (Věra Kubánková).

Mark Twain: Tajemný cizinec. Román o příchodu laskavého Satana čtou Boris Rösner a Jan Hartl

27.November » ČRo
Co způsobí příchod laskavého Satana v životě obyčejné rakouské vesnice na sklonku 16. století? Nadčasový příběh o otázkách etiky a morálky, o relativitě pojetí dobra a zla i o nesmyslnosti lidského počínání.

Jako prezident by Pavel chtěl zasahovat do politických jednání, ne používat veta

22.November » ČeskéNoviny.cz
Praha - Prezidentský kandidát Petr Pavel slibuje konzultovat problémy s odborníky a s politiky v průběhu přípravy zákonů tak, aby nemusel využívat veta. Dnes novinářům představil tým...

Hodnocení uživatelů: Audience u královny (Národní divadlo) - 90 % [Vyfuk]

21.November » i-divadlo.cz
Po roce se opět setkáváme, tenkrát byly tři hodiny za mě moc. Letos jsem si to užil stejně tak. Hodně zajímavý přerod, kdy jsem málem usínal a nyní si to užil s dojetím, jaké si to zasloužilo. Dle hodnocení ne nijak průlomový hra, ale mě na podruhé …

Tato informační stránka o Jan Hartl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Hartl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes