Tomáš Hauptvogel

Vztahuje se k

Roste jako z vody: Primácký moderátor se pochlubil čtyřměsíční dcerkou Natálkou

6.října » Super.cz
Na sklonku května se stal Tomáš Hauptvogel (44) otcem. Radostnou novinu oznámil hned následující den a zároveň novorozenou dcerku Natálku ukázal světu.

Tománková a Hauptvogel přesunuti na web Primy

29.září » MEDIAR
Dosavadní dvojice Terezie Tománková a Tomáš Hauptvogel v hlavních večerních zprávách televize Prima končí. Televize sdělila Blesku, že Hauptvogel bude od října šéfredaktorem internetového zpravodajství Primy, Tománková má dál moderovat nedělní Par...

Moderátorská dvojice Hauptvogel a Kašparovská končí ve zprávách na Primě

29.září » Blesk.cz
Ve Velkých Zprávách je místo jen pro tři moderátorské dvojice! A tak návrat Gabriely Laškové (28) s novým parťákem Matějem Misařem (26) střídá odchod. Kvůli nim zmizí z obrazovky dvojice Tomáš Hauptvogel (44) a Terezie Tománková (40), dříve Kašpar...

Tomáš Hauptvogel uspořádal pro svoje holky zámecký piknik

23.září » ★ STARonline.cz
Vyrazili na venkovní piknik, dopřávali si smažené řízečky a šampaňské. Moderátor Velkých zpráv na Primě Tomáš Hauptvogel si užívá žhavý závěr léta v zámeckém parku.

Tomáš Hauptvogel: V poslední letní den uspořádal pro svoje holky piknik na zámku

23.září » iHOT.cz
Vyrazili na venkovní piknik, dopřávali si smažené řízečky a šampaňské. Moderátor Velkých zpráv na Primě Tomáš Hauptvogel si užívá žhavý závěr léta v zámeckém parku. Se svou manželkou Monikou a téměř čtyřměsíční dcerou Natálkou nafotili něžné snímky.

Sloupek Tomáše Hauptvogela: Prima léto

15.července » Metro
Letos jsme do velké změny s nástupem prázdnin zapojeni i my ve zpravodajství. Další články k tématu: Sloupek Tomáše Hauptvogela: Základ života Sloupek Tomáše Hauptvogela: Děkujeme! Sloupek Tomáše Hauptvogela: Osobní odpovědnost Sloupek Tomáše Haup...

Moderátor Hauptvogel se stal hrdým otcem!

1.června » stars24.cz
Moderátor zpráv Tomáš Hauptvogel se stal tatínkem. Jeho manželka Monika včera porodila dceru, které vybrali jméno Natálie.

Moderátor zpráv na Primě je otcem! Hauptvogel ukázal čerstvě narozenou dcerku

1.června » Super.cz
Moderátor Tomáš Hauptvogel je otcem. Jeho manželka Monika přivedla včera na svět dceru Natálku. Obě jsou v naprostém pořádku a moderátor zpráv na Primě ukázal i fotku malé holčičky. A prozradil podrobnosti porodu.

Moderátor Hauptvogel je táta a popsal porod: Chtěla rodit jako koza

1.června » Blesk.cz
Moderátor hlavního zpravodajství na Primě Tomáš Hauptvogel (43) se včera vpodvečer stal otcem. Narodila se mu dcera Natálie. Do porodnice se to stihli za pět minut dvanáct.

Moderátor zpráv Hauptvogel se stal otcem: Pochlubil se rozkošnou dcerou

1.června » Aha!
Moderátor zpravodajství na Primě Tomáš Hauptvogel (43) má velký důvod k radosti. Včera se mu v 17:50 narodila dcera! Nadšený a hrdý otec se okamžitě pochlubil fotkou.

Tato informační stránka o Tomáš Hauptvogel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Hauptvogel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes