Tomáš Hauptvogel

Vztahuje se k

Sloupek Tomáše Hauptvogela: Prima léto

15.července » Metro
Letos jsme do velké změny s nástupem prázdnin zapojeni i my ve zpravodajství. Další články k tématu: Sloupek Tomáše Hauptvogela: Základ života Sloupek Tomáše Hauptvogela: Děkujeme! Sloupek Tomáše Hauptvogela: Osobní odpovědnost Sloupek Tomáše Haup...

Moderátor Hauptvogel se stal hrdým otcem!

1.června » stars24.cz
Moderátor zpráv Tomáš Hauptvogel se stal tatínkem. Jeho manželka Monika včera porodila dceru, které vybrali jméno Natálie.

Moderátor zpráv na Primě je otcem! Hauptvogel ukázal čerstvě narozenou dcerku

1.června » Super.cz
Moderátor Tomáš Hauptvogel je otcem. Jeho manželka Monika přivedla včera na svět dceru Natálku. Obě jsou v naprostém pořádku a moderátor zpráv na Primě ukázal i fotku malé holčičky. A prozradil podrobnosti porodu.

Moderátor Hauptvogel je táta a popsal porod: Chtěla rodit jako koza

1.června » Blesk.cz
Moderátor hlavního zpravodajství na Primě Tomáš Hauptvogel (43) se včera vpodvečer stal otcem. Narodila se mu dcera Natálie. Do porodnice se to stihli za pět minut dvanáct.

Moderátor zpráv Hauptvogel se stal otcem: Pochlubil se rozkošnou dcerou

1.června » Aha!
Moderátor zpravodajství na Primě Tomáš Hauptvogel (43) má velký důvod k radosti. Včera se mu v 17:50 narodila dcera! Nadšený a hrdý otec se okamžitě pochlubil fotkou.

Sloupek Tomáše Hauptvogela: Základ života

18.května » Metro
Ve studiu budu mít ministra školství Roberta Plagu. Proti němu zasedne Petr Gazdík (člen školského výboru PS). Už teď je mi jasné, že Partie bude moc krátká! Chtěl bych začít tím, co připravovaná vláda chce udělat pro zlepšení situace v českém ško...

Smolař Tomáš Hauptvogel: Těhotnou manželku těsně před porodem vzal do parku

14.května » iHOT.cz
Tomáše Hauptvogela v posledních měsících potkávají samé katastrofy. Ještě dával dohromady svoje nohy po vážné autonehodě, a když to vypadalo, že má všechno špatné za sebou, zapíchl si do nohy nešťastnou náhodou nůž.

Moderátor Hauptvogel smutní za vozíčkáře Zdeňka: Velmi mě to zasáhlo! Byl to bojovník

3.května » Blesk.cz
Sám měl drsnou bouračku, jejíž následky si nese dodnes a proto dokáže ocenit ty, kteří se statečně rvou s osudem. Moderátor Tomáš Hauptvogel přiznal, že ho velmi zasáhla zpráva o úmrtí známého české vozíčkáře Zdeňka Kircha (†51), který už patrně n...

Moderátor Primy do sebe nedávno zabodl nůž, ale lásky čas oslavil: Takhle se pod rozkvetlým stromem líbal s těhotnou manželkou

1.května » Super.cz
Tomáš Hauptvogel nedávno skončil v nemocnici s osmicentimetrovou dírou v noze , kterou si přivodil po neopatrné manipulaci s kuchyňským nožem.

Tato informační stránka o Tomáš Hauptvogel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Hauptvogel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes