15
new stories - click to show

Václav Havránek

Related to

Nejdřív výbuchy a pak plameny. Hasiči v Kaplici vyjeli k hořící e-koloběžce

Nebezpečná situace, ke které vyjeli hasiči, vznikla v Kaplici na jedné z tamních benzínek v úterý 11. června večer. Z ničeho nic se tam vznítila elektrická koloběžka.

Po zastávce na rokycanském nádraží zamíří Legiovlak do Plzně

25.April » Plzeňský deník
Legiovlak je ambiciozní projekt Československé obce legionářské. Díky ní můžeme obdivovat věrnou repliku legionářského vlaku z období let 1918 - 1920. Na Transsibiřské magistrále v Rusku tehdy probíhaly válečné operace legií.

Amen Ilony Ferkové: První dívčí romský román se vrací do Rokycan 60. let

15.December » Kultura Deník.cz
Romská prozaička Ilona Ferková posílá mezi čtenáře knihu o velkém holčičím přátelství na prahu dospělosti. S názvem Amen (romsky My) a návratem do šedesátých let minulého století.

Legendární Šukafon vyrazí naposledy na trať z Příkosic do Nezvěstic

8.December » Plzeňský deník
Na páteční odpoledne s těší milovníci železniční dopravy. I když tak trochu s nádechem nostalgie, neboť v Plzeňském kraji bude ukončen provoz legendárních vozů řady 810. Lidově zvaných kvůli charakteristickému zvuku Orchestrion, Autobus nebo Šukafon.

Vyberte vánoční stromek včas. Za kolik a kde jej v Plzni pořídíte?

2.December » Plzeňský deník
Přírodní či umělý? Malý nebo velký? Každoroční dilema kolem vánočních stromků dál podléhá módním trendům a domluvit se nebývá v rodinách jednoduché. Jiné to není v Plzni a jejím okolí…

Kolem Padrťských rybníků vzniklo jedenáct nových tůní

26.November » Příbramský deník
Dalších jedenáct tůní vybudovaly Vojenské lesy a statky (VLS) na pláních kolem Padrťských rybníků v Brdech. Ještě před osmi lety to byl vojenský prostor, ale dnes lokalita, která zadrží více vody a vytváří ideální podmínky pro vzácné i tradiční vodo…

Spodní Padrťský rybník obsadili rybáři. Lidé kupovali štiky, kapry i candáty

8.November » Příbramský deník
/FOTOGALERIE, VIDEO/ Tři stupně nad nulou, nesměle vykukující sluníčko a občasný závan větru. Povětrnostní podmínky nebyly ve středu s rozedněním v prostoru dolního z Padrťských rybníků ideální, jenže partu rybářů to rozhodit nemohlo.

Policie obvinila majitele psů, kteří utekli a pokousali v Holýšově dívku

6.November » Plzeňský deník
Třiapadesátiletý muž se zpovídá z těžkého ublížení na zdraví, nezajistil totiž, aby jeho psi nemohli utéct. Ti pak vážně zranili jedenáctiletou Sofii.

Darovanský dvůr hostí vozy Bugatti Brescia, v úterý se představí v Plasích

12.September » Plzeňský deník
Centrem mezinárodního setkání historických vozů Bugatti Brescia 2023 in the Czech Republic se stal Darovanský dvůr na severu Rokycanska.

Tato informační stránka o Václav Havránek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Havránek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes