15
new stories - click to show

Zdeněk Šimek

Related to

Glosář: Chybí miliony, hřímá revizní zpráva č. 2. Nad Malíkem se smráká

21.December » Seznam Zprávy
Poslední skandály kolem Fotbalové asociace ČR analyzuje a doplňuje o nová zjištění i svůj komentář Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv. Na pátrání se podílel i reportér Ondřej Koutník.

Dětinské naschvály, ale i výhrůžky dnem Orlíku. Rebel z jihu se dočkal Berbrova pádu

20.October » iFotbal.com
Upozorňuje na chyby a nepravosti ve fotbalovém hnutí, když přijel na valnou hromadu, často hlasoval proti vůli místopředsedy Romana Berbra a často hlasoval osamocen. Jiří Trněný, prachatický Don Quijote, vyhrál. Dočkal se. Muž, proti kterému dlouh...

Energetici věnovali svůj čas pro dobrou věc. Pomohli už po třinácté

25.September » Zprávy
Severní Čechy – Čas pro dobrou věc mají za sebou zaměstnanci Skupiny ČEZ na severu Čech. V Ústeckém kraji věnovali jeden svůj pracovní den Dětskému domovu v Mašťově, Skanzenu v Zubrnicích a Vzdělávacímu a rekreačnímu centru Lesná, o. p. s. V Liber...

Letos mám propad o 90 procent, hlásí provozovatel občerstvení

Je to skoro už pět let, co podnikatel Zdeněk Šimek z Telče podepsal s městem smlouvu na provozování občerstvení na tehdy nově otevíraném přírodním biotopu Malvíny v Třešti. Letošní průběh koupací sezony je podle něj zdaleka nejhorší za celou dobu ...

Pozornost budily obří dýně a kolekce jablek

16.October » Třebíčský deník
Třebíč - Jablka, chryzantémy, bonsaje a léčivé rostliny ukázala Oblastní zahrádkářská výstava v Třebíči. Pozornost budily zejména obří dýně Vlastimila Ferdy z Číhalína a expozice jablek Zdeňka Simka ze Znojma.

Ceny města Znojma byly předány čtyřem osobnostem

7.September » prvnizpravy.cz
Starosta Jan Grois jménem zastupitelů města tento týden předal Ceny města Znojma za rok 2019. O jejich udělení, pro letošek celkem čtyřem osobnostem, rozhodli zastupitelé v dubnu.

Re-generace / J. Jonášová, Z. Šimek

25.May » Informuji.cz
Tento nevšední výstavní projekt nám připomene dílo jihočeského... | Bechyně - (2019-05-25 00:00:00 - 2019-10-31 00:00:00)

Zdeněk Šimek

8.May » Informuji.cz
Výstava představuje díla sochaře Zdeňka Šimka. Sochař (nar. 19. 4. 1927... | Litoměřice - (2019-05-03 00:00:00 - 2019-06-09 00:00:00)

Tip Deníku: Galerie a prostor poprvé otevře

Znojmo - Otevírací večírek a vernisáž první výstavy nabídne v pátek večer spolek Umění do Znojma v nové Galerii a prostoru.

Litoměřická galerie dává nahlédnout do moderního umění i baroka

3.May » Týden.cz
Litoměřická galerie prostřednictvím tří otevřených výstav dává návštěvníkům nahlédnout do moderního sochařského umění i vrcholného baroka. Zájemci uvidí sochy archanděla Michaela a archanděla Gabriela, geometricky strukturované plastiky od Zdeňka ...

Za obětavost či buditelství. Ocení šéfa charity, učitele i experty v zemědělství

Znojmo – Evžen Adámek, Jiří Svoboda, Jaromír Čepička a Zděnek Simek. To jsou čtyři osobnosti, kterým představitelé Znojma předají Cenu města Znojma za rok 2019.

Cenu města Znojma letos udělí čtyřem osobnostem

Zastupitelé města rozhodli o udělení Ceny města Znojma za rok 2019. Oceněnými jsou čtyři osobnosti, které svojí činností dělají dobré jméno městu Znojmu, jsou přínosem nejen jeho občanům, ale i celému regionu. Jsou jimi Evžen Adámek z Oblastní cha...

Tato informační stránka o Zdeněk Šimek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Šimek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes