Bay Hill

Related to

Vzestupy a pády na Arnold Palmer Invitational

9.March » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Deset ran oproti prvnímu kolu poztrácel Phil Mickelson a o víkendu jej v Bay Hill neuvidíme. To Henrik Stenson po mizérii ve čtvrtek zazářil a může bojovat dokonce o první dvacítku. Kdo další prožil zcela odlišná dvě kola?

VIDEO: Mickelson po šesti letech v Bay Hill řádil, z opačné strany ale míč na green neposlal

8.March » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Phil Mickelson prožil vynikající návrat na Bay Hill. Turnaj Arnold Palmer Invitational začal skvělým skóre -4, díky kterému dělí třetí pozici. Ne vše ale v úvodním kole bylo dokonalé.

Day v Bay Hill odstoupil, bude připraven na The Players?

7.March » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Jason Day na Arnold Palmer Invitational dokončil šest jamek, sedmou už ovšem nedohrál. Kvůli zranění zad byl nucen odstoupit a jeho start na The Players jistý rozhodně není.

Nejsledovanější flighty úvodních dvou kol na Arnold Palmer Invitational

6.March » Golf Digest
ZAHRANIČÍ > Tiger Woods sice kvůli menšímu zranění na Arnold Palmer Invitational startovat nebude, i přesto je turnaje v Bay Hill obsazen nadstandardně. Na jaké flighty se v úvodních dvou dnech můžeme těšit?

Tiger mění program

5.March » GolfInfo
Osminásobný šampion z Bay Hill a aktuálně dvanáctý hráč světa musí oželet Arnold Palmer Invitational. „Už pár týdnů mě trápí potíže s krkem, proto musím turnaj vynechat," přiznal Woods a dodal, že ačkoliv zahájil okamžitě léčbu, zranění se nezlepš...

Arnold Palmer Invitational bez Woodse

5.March » Golf.cz
PGA Tour – Arnold Palmer Invitational presented by Master Card, Orlando, Florida, USA (7. – 10.3.2019, -6 hodin) Arnold Palmer je jednou z největších legend světového golfu. Opustil tento svět před třemi roky ve věku 87 let. Turnaj na jeho počest,...
Justin Rose - Anglický profesionální golfista

Tato informační stránka o Bay Hill zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bay Hill" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes