15
new stories - click to show

Marek Hlavica

Related to

Marek Hlavica opustí post ředitele AKA, povede asociaci APRA

16.August » MediaGuru
Dlouholetý ředitel Asociace komunikačních agentur (AKA) bude od nového roku zastávat stejnou pozici v Asociaci public relations (APRA).

Marek Hlavica přejde z AKA do APRA

16.August » Marketing Journal
Tomu říkáme velký přestup. Marek Hlavica vedl Asociaci komunikačních agentur (AKA) posledních 6 let. Od příštího roku usedne do ředitelské pozice v v Asociaci public relations (APRA), v organizaci, kterou pomáhal zakládat.

Babiš pohořel, za Fialy to jde pomalu. Stát se učí mluvit, inspiruje se v Británii

4.August » Aktuálně.cz
Vláda má nové oddělení strategické komunikace. Zlepšit má oblast, která podle expertů nefungovala za Andreje Babiše a kulhá i za Petra Fialy.

Blues Alive zveřejnil kompletní program, přijede i zpěvák Sugaray Rayford

Šumperk - Soulbluesový zpěvák Sugaray Rayford, kytaristka a skladatelka Carolyn Wonderlandová nebo hráč na Hammondovy varhany Delvon Lamarr se svým triem se stanou ozdobou letošního ročníku...

Připravuje se kampaň na datové schránky, vnitro na ni má 38 milionů

Ministerstvo vnitra a Česká pošta připravují tendr na reklamní kampaň na podporu datových schránek. Ta má od listopadu začít lidi připravovat na povinnosti, které je od ledna 2023 v oblasti elektronické komunikace čekají.

Radíme firmám: Jak udělat marketingovou kampaň pro Ukrajince a nenaštvat Čechy

14.April » Podnikatel.cz
Vzhledem k rostoucímu počtu ukrajinských uprchlíků na našem území se může u firem objevit potřeba udělat marketingovou kampaň zaměřenou právě na ně. Na co si dát pozor?

Firmy loni utratily za reklamu téměř 125 miliard. A letos to bude ještě víc

7.April » Seznam Zprávy
Ani covid růst nezastavil a reklamnímu trhu v Česku se vloni dařilo. Podle dat Asociace komunikačních agentur firmy investovaly do marketingových kampaní 124,7 mld. korun. Mezi nejsilnější trojku patří Lidl, Kaufland a Albert.

Zelenskyj umí svými pocity strhnout ostatní. Není to komedie, ale autenticita, říká expert

15.March » CNN Prima NEWS
Volodymyr Zelenskyj pomáhá Ukrajincům vzdorovat silnějším Rusům. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl novinář a odborník na komunikaci Marek Hlavica. Podle něho prezident při svých projevech nehraje žádné divadlo a je autentický.

UkrajinaJde o lidské životy a svobodu, vzkazují v českém spotu Ukrajinci

7.March » Marketing&Media
Video pro projekt Stojíme za Ukrajinou od agentur z AKA a oceňované produkce Boogie Films už je na internetu a v některých televizích, další se přidávají.

Reklamní agentury reagují na válku. Představily návod, jak poznat falešné zprávy

4.March » Deník.cz
Na hybridní válku, která zesiluje s eskalací konfliktu na Ukrajině se rozhodla reagovat Asociace komunikačních agentur, který připravila pokyny, jak rozeznat falešné či manipulativní zprávy a jak s nimi dále nakládat.

AKA organizuje boj proti ruským dezinformacím a spouští kampaň

Asociace komunikačních agentur se obrací na influencery a zadavatele, aby nepodporovali dezinformace. Veřejnost upozorňuje na typické znaky fake news. Současně zahajuje kampaň, která bude navádět zájemce o pomoc Ukrajině na názorný rozcestník pomoci.

Tato informační stránka o Marek Hlavica zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Hlavica" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes