15
new stories - click to show

Zbyšek Hlinka

Related to

Stalo se to proto, že je hloupá, říkám k Sofagate o von der Leyenové

27.April » blog.idnes.cz
Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová se čílí nad tím, že na jednání o právech žen v Turecku na ní nezbylo křeslo a musela se spokojit s pohovkou. Rozeberme si tedy některé reálie.

Militantní ultrarasismus vylézá z temných zákoutí

14.April » blog.idnes.cz
Tak se nám Hank Azaria omluvil za dabování postavy Inda ze Simpsonových. Zvláštní, že už nemůže dabovat ani Indoevropan jiného Indoevropana. Jestlipak to nebude nakonec tím, že je Azaria židovského původu?

StBabiš - prý to už nikoho nezajímá

9.April » blog.idnes.cz
Po objevení dalších dokladů o spolupráci Babiše s StB dotčený tvrdí, že to už dnes nikoho nezajímá (ale zajímá!) a opětovně svou spolupráci s StB odmítá. Novináře obviňuje, že neustále o něm lžou, přitom jasně neustále lže on.

Institut pro urážení koblih

7.April » blog.idnes.cz
Jsou dva typy koblih. Ty s marmeládou a ty, na které se marmelády už nedostalo. Třeba proto, že výrobce koblih (dále mu říkejme koblihář) namísto doplňování marmelády do plnicího strojku řešil problém s utíráním pokecaného stolu.

Soutěž o řád zlaté Koblihy

2.April » blog.idnes.cz
"Díky" našemu skvělému vyjednavači a mikromanažerovi jsme přišli o docela slušné množství vakcín. Podle veřejných zpráv je to jen a pouze jeho vina, kterou prý není možné hodit na kohokoliv jiného.

Sčítání lidu - jaké jste národnosti?

24.March » blog.idnes.cz
Blíží se pravidelná akce sbírání údajů, z nichž většinu stát stejně už má. Co tedy může být asi nejzajímavější? Náboženské vyznání a národnost. S ohledem na současný vývoj je důležité být součástí nějaké menšiny. Ale jaké?

Koupil jsem si FFP2 respirátory a koukám, že úplně zbytečně

27.February » blog.idnes.cz
Jeden se snaží být zákonů či nařízení vlády dbalý, jenže kdyby to nebyla cesta do pekel... Bylo jasné, že přijde nařízení o povinném nošení FFP2 respirátorů. Koupil jsem, přečetl si pokyny k jejich používání a ejhle...

Politicky překorektní blog

23.February » blog.idnes.cz
Pod dojmem zpráv typu, že televizní show Mupeti obsahuje před vysíláním upozornění, že show může zahrnovat urážlivý obsah, že doktora Dlahu ze Simpsonových nově namlouvá černoch a dalších podobných zvěstí jsem se dal na pokání.

Může anarchokapitalismus fungovat? Polemika s panem Kšírem

21.February » blog.idnes.cz
Pan Kšír v diskuzích pod různými články obhajuje ideje anarchokapitalismu, kterak by společnost mohla fungovat bez státu. Mnohdy se taková debata dostává mimo téma článku, tedy dávám zde příležitost pro toto téma.

Rezervace očkování - paskvil potvrzen

5.February » blog.idnes.cz
V dřívějším článku jsem psal o svém dojmu, že rezervační systém byl při svém spuštění zbastlený proto, že byl zadán na poslední chvíli. Souběžně s článkem jsem poslal dotaz i úřadu a hle, trefil jsem se přesně.

Seznamovací inzerát na majitelku pivovaru

3.February » blog.idnes.cz
Abych pravdu řekl, inspiroval mě jeden článek - nebo spíš diskuze pod ním - k podání následujícího seznamovacího inzerátu. Po pár pivech to musím napsat, než ztratím slinu...

Rezervace očkování - další státní paskvil

18.January » blog.idnes.cz
Vzhledem k tomu, že se v oboru živím a takovou úlohu umím jak analyzovat, tak i naprogramovat, připojím pár odborných postřehů.
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Zbyšek Hlinka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zbyšek Hlinka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes