15
new stories - click to show

Kateřina Holánová

Related to

Host: herečka Kateřina Holánová

27.December » ČRo 2 - Praha
Jak ji dětství vybavilo do budoucího náročného života? Co považuje za důležitější než hrát na jevištích Národního divadla v Brně a v Praze?

Hodnocení uživatelů: Neperte se, prosím vás! (Divadlo Palace) - 70 % [Jackmartas]

8.November » i-divadlo.cz
Vynikající odechovka, kde si odpočinete a budete přemýšlet o příběhu. Kdo vlastně je tajemní Nina, která má mít největší díl dědictví? O překvapivé scény nebude nouze.

Hodnocení uživatelů: Neperte se, prosím vás! (Divadlo Palace) - 70 % [Čiko]

6.October » i-divadlo.cz
65% Komedie, která opravdu pobaví. Poměrně neotřelé téma s několika zvraty, které překvapí. Viděno se Zuzanou Slavíkovou. Velmi mě bavila postava Miroslava Etzlera. Sice v menší roli, ale naprosto skvostná je Kateřina Holánová. I kvůli ní se asi p...

Hodnocení uživatelů: Neperte se, prosím vás! (Divadlo Palace) - 70 % [Martin21]

1.October » i-divadlo.cz
Fajn komedie, u které se člověk zasměje a má zároveň i neotřelý příběh. V alternaci Zuzana Slavíková. Svou roli výborně zvládá Kateřina Holánová! Velmi překvapil M. Etzler.

Když se rozhádaní sourozenci musí milovat. Divadlo Palace uvede izraelskou komedii Neperte se, prosím vás!

12.September » Pražský patriot
Martina Hudečková, Zuzana Kajnarová, Zuzana Slavíková, Miroslav Etzler nebo Ladislav Hampl, to je jen namátkový výč et herc ů, kteří se po prázdninách potkají na jevišti Divadla Palace v komedii Neperte se, prosím vás!

Nebílovské divadelní léto - "Neperte se, prosím vás"

21.July » Informuji.cz
27. 8. Gur Koren : „Neperte se, prosím vás!" Hrají : Martina... | Nebílovy - (2020-08-27 19:00:00 - 2020-08-27 00:00:00)

Kristýna z Ulice: Jako malá jsem byla často v nemocnici a teď se bojím injekcí

Prázdniny jsou za dveřmi, a jakmile přijde poslední zvonění a v ruce budou mít ti malí rošťáci vysvědčení, začnou dva měsíce dobrodružství. Herci seriálu Ulice a další hvězdy televize Nova společně s jejich nadací přišli pokřtít dětský koutek v Mo...

Náznak Českého Betlému

23.December » Divadelní noviny
Příběh Marie s Josefem, Ježíška, tří králů, pastýřů i drsného a závistivého krále Heroda ožívá v Palacu v jednoduchých lidových kostýmech a je doplněn zpěvem koled a pastorálních písní.

Tato informační stránka o Kateřina Holánová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Holánová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes