Matěj Holub

Vztahuje se k

Khamoro 2017 láká na klasiku s romskými prvky i španělské rytmy

10.dubna » MusicWeb.cz
Česká metropole bude už po 19. hostit Světový romský festival Khamoro, který s sebou každoročně přináší romskou tradiční i současnou hudbu, největší špičky gypsy jazzu, řadu výstav, promítání filmů, divadlo, defilé a mnoho dalšího. V průběhu celéh...

Festival Khamoro během osmnácti let hostil 184 romských kapel téměř z celého světa

2.června » Kultura21.cz
Již osmnáct let nabízí největší a nejznámější romský festival na světě Khamoro to nejlepší z romské kultury, umění a hudby. Od roku 1999 koncertovalo na festivalu 184 kapel z 33 zemí. Uskutečnilo se 35 výstav, diskutovalo se na 37 odborných seminá...

Filip Karel ze Světlé Mistrem ČR ve čtyřhře

23.května » Vysocina-news.cz
Mistrovství mladšího žactva, závěru sezony, se v pražské sportovní hale na Jižním Městě o víkendu 21.-22. května zúčastnilo pět stolních tenistů z Vysočiny .

Matěj Holub nejlepším mladším žákem na Vysočině

9.května » Vysocina-news.cz
Sokolovna v Humpolci byla v neděli 8. května svědkem závěrečného turnaje Poháru Vysočiny stolních tenistů v kategorii mladšího žactva.

Kategorii staršího žactva ovládl Dominik Lengal

2.května » Vysocina-news.cz
Závěrečný turnaj TOP 10 pro desítku nejlepších stolních tenistů v kategorii staršího žactva hostila herna SK Jihlava v neděli 1. května.

Festival Khamoro si k 18. narozeninám přichystal nabitý program

20.dubna » MusicWeb.cz
Již po osmnácté míří do Prahy nejznámější a největší romský festival na světě. Konat se bude od 29. Května do 4. června a stejně jako v předchozích letech nabídne festival Khamoro širokou škálu kulturních akcí. Chybět nebudou koncerty, výstavy, od...

Krajskými přeborníky mladšího žactva Holub a Janáčková

18.dubna » Vysocina-news.cz
V sobotu 16. dubna se v herně stolního tenisu SK Jihlava uskutečnil krajský přebor za účasti sedmnácti nominovaných mladších žáků a pěti žákyň.

Víkend plný stolního tenisu na Vysočině

12.dubna » Vysocina-news.cz
Pingpongová mládež byla o víkendu 9.-10. dubna doslova na nohou - ve dvou dnech a ve čtyřech hernách se uskutečnily bodovací turnaje všech věkových kategorií.

Krajský přebor staršího žactva se uskutečnil v Humpolci

20.března » Vysocina-news.cz
Mezi dvacítkou nominovaných stolních tenistů si v sobotu 19. března v humpolecké sokolovně vedl nejlépe Dominik Lengal z SK Jihlava.

Neděle v Pelhřimově: Holub, Topič a Hitzger

7.března » Vysocina-news.cz
Pelhřimovská sportovní hala ožila stolním tenisem i v neděli 6. března, Pohár Vysočiny měl na programu bodovací turnaj mladšího žactva.

Tato informační stránka o Matěj Holub zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Holub" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes