15
new stories - click to show

Veronika Horáková

Related to

Řidič srazil na přechodu mladou ženu. „Nevolej policii,“ zakřičel a ujel

13:53 » iDNES.cz
Policisté pátrají po řidiči, který v pondělí dopoledne srazil chodkyni ve Svitavské ulici v Blansku. Na mladou ženu zakřičel, ať nevolá policii a ujel. Poškozená přišla nehodu ohlásit, když začala mít zdravotní potíže.

Zastupitelé Brna poslali do insolvence spolek pořádající MotoGP

Spolek pořádající MotoGP v úterý brněnští zastupitelé poslali do insolvence. Primátorka Markéta Vaňková (ODS) tento krok zdůvodnila tím, že město není schopno zaplatit závazky. Jde například o peníze za již prodané vstupenky, poplatek za loňské zá...

Ústavní soud odmítl stížnost advokáta, který si u voleb nesundal roušku

10:48 » iDNES.cz
Ústavní soud odmítl stížnost brněnského advokáta Davida Zahumenského, který si u krajských voleb nesundal roušku. Volební komise jej tak kvůli tomu nemohla identifikovat a neumožnila mu hlasovat. Další postup v kauze si právník rozmyslí.

Ve sněhu ležel promodralý opilý muž, rozmrzat začal u strážníků v autě

14.January » iDNES.cz
Namále měl čtyřiačtyřicetiletý muž, který ležel ve sněhu poblíž medlánecké chatové oblasti v Brně. Našla ho rodina, která tudy zrovna procházela. Přivolaní strážníci opilého muže vzali do auta a přivolali záchranku.

Materiály pro zakázky jsme měli s předstihem, řekl svědek v kauze Stoka

14.January » iDNES.cz
U Krajského soudu v Brně pokračuje hlavní líčení v kauze Stoka, která se týká korupce na radnici Brno-střed. Svědek z obžalované firmy Kros-stav popsal, že jeho společnost měla potřebné materiály pro zakázky ještě před jejich zveřejněním. Řekl, že...

Bojují proti „pedofilní síti“. Rozhodli se chytat online sexuální predátory

13.January » iDNES.cz
Milan a Tomáš, mladíci z jižní Moravy, pátrají na „vlastní pěst“ po sexuálních predátorech. Se čtyřmi se již setkali, na tři podali trestní oznámení.

Žena spadla ze skály pod hradem Holštejnem, zřítila se z patnácti metrů

11.January » iDNES.cz
Ze skály u hradu Holštejna na Blanensku se v neděli odpoledne zřítila žena. Spadla z výšky asi patnácti metrů poblíž jeskyně Hladomorna. Nyní je v péči lékařů brněnské nemocnice.

Kolemjedoucí našel auto převrácené na střeše, uvnitř byl mrtvý řidič

11.January » iDNES.cz
Policisté hledají svědky, kteří mohou pomoci objasnit okolnosti nehody poblíž Valtic na Břeclavsku. V neděli tam muž našel auto na střeše s mrtvým čtyřiačtyřicetiletým řidičem. Neštěstí se stalo zřejmě v noci na neděli.

Pomozte míchat vakcíny, prosí kolegy nemocniční lékárníci. Pro dobrý pocit

8.January » iDNES.cz
Přijďte nám pomoci s očkováním proti covidu a společně ukažme, jak je i naše profese nezastupitelná. Takovou výzvu, adresovanou kolegům v soukromém sektoru, vydali zástupci České lékárnické komory na jižní Moravě v čele s vedoucí lékáren ve Fakult...

Švachula se s Faltýnkem setkal ve vinotéce, řekl soudu svědek ze Stoky

6.January » iDNES.cz
Když „praskla“ brněnská korupční kauza Stoka v čele s Jiřím Švachulou, tvrdil šéf poslanců ANO Jaroslav Faltýnek, že se s hlavním obviněným a zároveň svým spolustraníkem takřka nezná. U soudu však dnes sommeliér Viktor Volný sdělil, že dvakrát vid...

Policejní zásah byl překvapením, svědčil tajemník radnice v kauze Stoka

5.January » iDNES.cz
U Krajského soudu v Brně pokračuje hlavní líčení v korupční kauze Stoka na radnici Brno-střed. Tajemník městské části Petr Štika jako svědek uvedl, že policejní zásah byl pro něj překvapivý. Soud už dříve vyslechl všechny obžalované, dneškem zaháj...

Naučme se vnímat věci z pohledu smrti, pak budeme svobodnější, radí farář

4.January » iDNES.cz
V Česku je část společnosti ubrblaná a vše je podle ní špatně. Přitom by někdy stačilo si uvědomit, co všechno máme, říká farář René Václav Strouhal.

Tato informační stránka o Veronika Horáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Horáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes