15
new stories - click to show

Veronika Horáková

Related to

Veronica Biasiol natočila emotivní video: Se slzami v očích přiznala vzácné onemocnění

1.October » eXtra.cz
Veronika Horáková, která je známá pod jménem Veronica Biasiol (24), patří bezpochyby mezi nejúspěšnější a nejpohlednější české influencerky. I když údajně od svých čtrnácti let sdílí s fanoušky prostřednictvím sociálních sítí veškeré své soukromí a …

Jablka vlastní rukou utržená. Sady zvou na samosběr

23.September » Hobby.cz
Na jižní Moravě i kousek za hranicemi kraje mohou lidé vyrazit na samosběry jablek i dalšího ovoce. Potrvají ještě několik týdnů, zavřeno bývá, jen když prší.

Přístup k novým lékům na vzácná onemocnění je potřeba zrychlit a sjednotit napříč Evropou, shodli se odborníci

22.June » iHNed.cz
Léky na vzácná onemocnění, jako jsou například hemofilie, svalová dystrofie nebo nemoc motýlích křídel, potřebuje sice menší počet pacientů, jejich cena je ovšem daleko vyšší, než je tomu u běžných léčiv. Například léčba jednoho pacienta pomocí...

Milovnice plastik přiznala rozchod s partnerkou, pokerovou hráčkou. Na vztah teď nemá čas

10.June » Super.cz
Influencerka a podnikatelka Veronika Horáková, která vystupuje pod přezdívkou Veronica Biasiol (23), ještě nedávno randila s pokerovou hráčkou Bárou Mlejnkovou. Když vyšel najevo jejich vztah, fanoušci je bombardovali na sociálních sítích komentáři …

Žhavá influencerka Veronica Biasiol po rozchodu se Slovákem: Potvrdila vztah se ženou!

7.March » Blesk.cz
Influencerka a blogerka Veronica Biasiol (23), rozená Veronika Horáková, loni na podzim Blesku potvrdila rozchod se slovenským fešákem. Sama dlouho nezůstala, její srdce teď patří známé hráčce pokeru Báře Mlejnkové!

Krásná influencerka Veronica Biasiol: Potvrdila rozchod se slovenským fešákem!

25.October » Blesk.cz
Influencerka a blogerka Veronica Biasiol, rozená Veronika Horáková, na sebe ve společnosti často strhává pozornost. Nejen dokonalým a výrazným make-up nebo tělem vylepšeným plastikami, ale především dlouhými umělými řasami.

Pozor, laguna. Brněnskou ulicí se po dešti nedá projet, vodu čerpají hasiči

23.August » iDNES.cz
Stačí větší přeháňka, a řidiči projíždějící po silnici v Jedovnické ulici v Brně se ocitnou v pasti. Už několik let se tam totiž tvoří laguna, někdy i v obou směrech. Jde přitom o poměrně vytíženou čtyřproudovou komunikaci, kde bývají dlouhé kolony.

Tornádu navzdory. Podnikatelé obnovují výrobu a otevírají provozovny

16.August » iDNES.cz
Podnikatelé z obcí zničených tornádem postupně obnovují provozy. Fungovat brzy začnou i velké firmy jako Groz-Beckert v Lužicích. Vinaři už zvou na akce. Hospodářská komora nemá nahlášeno, že by chtěl někdo skončit.

Recidivista přepadával seniory, nejmladší oběti bylo 76 let, nejstarší 88. Musím si vybírat slabší, vysvětloval

13.August » Lidovky.cz
Nejmladší oběti bylo 76 let, nejstarší 88 let. Čtyřiačtyřicetiletý recidivista přepadával důchodce v Brně, kterým vytrhával tašky. Podle policistů se dopustil čtyř krádeží. Zadrželi ho na nádraží ve Znojmě. Nyní mu hrozí až deset let za mřížemi.

Recidivista přepadával seniory. Musím si vybírat slabší oběti, vysvětloval

13.August » iRegiony Impuls
Nejmladší oběti bylo 76 let, nejstarší 88 let. Čtyřiačtyřicetiletý recidivista přepadával důchodce v Brně, kterým vytrhával tašky. Podle policistů se dopustil čtyř krádeží. Zadrželi ho na nádraží ve Znojmě. Nyní mu hrozí až deset let za mřížemi.

Eskalátory k brněnskému nádraží stojí. Jezdí po nich moc lidí, žehrá majitel

11.August » iDNES.cz
Cestu k hlavnímu nádraží v Brně komplikují nefunkční jezdící schody v obchodním domě Letmo. Kvůli náporu lidí vydržely jen sedm let, majitel žádá od města kompenzaci.

Nejprsatější česká zpěvačka fotila oblečení prestižní značky Philipp Plein

10.August » Tojesenzace.cz
V poslední době jsem ji vídali v rámci kampaní na spodní prádlo. Aneta Veronika Horáková několikrát přiznala, že takové focení

Tato informační stránka o Veronika Horáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Horáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes