15
new stories - click to show

Karen Kylbergerová

Related to

Zastupitelka za SPD zůstává v kontrolním výboru i přes kritiku z úřadu

11.November » iDNES.cz
Karen Kylbergerová zůstává zastupitelkou Brna-střed za SPD a místopředsedkyní kontrolního výboru. O její budoucnosti jednalo vedení radnice poté, co MF DNES upozornila na kritiku ze strany městského úřadu. Další články k tématu: Má škraloup z minu...

Zastupitelka za SPD zůstává v kontrolním výboru i přes kritiku z úřadu

11.November » iRegiony Impuls
Karen Kylbergerová zůstává zastupitelkou Brna-střed za SPD a místopředsedkyní kontrolního výboru. O její budoucnosti jednalo vedení radnice poté, co MF DNES upozornila na kritiku ze strany městského úřadu.

Má škraloup z minulosti, teď kontroluje zakázky po obviněných politicích

16.September » iDNES.cz
Zastupitelka Brna-střed Karen Kylbergerová dřív pracovala na stavebním úřadě a kvůli překročení pravomocí musela odejít. Dnes jako místopředsedkyně kontrolního výboru dohlíží na ostatní. Kritiku vnímá jako tlak, aby se přestala „šťourat“ v zakázká...

Má škraloup z minulosti, teď kontroluje zakázky po obviněných politicích

16.September » iRegiony Impuls
Zastupitelka Brna-střed Karen Kylbergerová dřív pracovala na stavebním úřadě a kvůli překročení pravomocí musela odejít. Dnes jako místopředsedkyně kontrolního výboru dohlíží na ostatní. Kritiku vnímá jako tlak, aby se přestala „šťourat“ v zakázkách.

Dveře za 56 tisíc! V kauze exmístostarosty Švachuly létá dalších 140 milionů

20.May » Blesk.cz
Obří korupční skandál při zadávání veřejných zakázek na radnici Brno-střed má další pokračovaní. Má se jednat o zakázky na obecních domech za 140 milionů!
Milada Horáková - Česká politička
ODS - Politická strana
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Karen Kylbergerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karen Kylbergerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes