15
new stories - click to show

Ana Jiří

Related to

Lži a pochybení policie? Mašek žádá od Rakušana vysvětlení

23.June » prvnízprávy.cz
Lhala policie na bezpečnostním výboru Sněmovny v průběhu přímého přenosu na ČT? Poslanec za hnutí ANO Jiří Mašek vyzval ministra vnitra Víta Rakušana (STAN), aby se k celé věci postavil a řádně pod přísahu ji vysvětlil.

Tu mediali by bylo na místě vrátit, paní Pekarová. Mašek se rozjel

15.June » prvnízprávy.cz
Lékař a poslanec za hnutí ANO JIří Mašek se pozastavil nad tím, že z Tchaj-wanu míří do Rusko stroje k výrobě zbraní přes třetí země a navzdory sankcím. Padla ostrá slova a výzva směrem k našim vrcholným vádním politikům.

Mašek: Hans Christian Koudelka a jeho pohádka o ruském agentovi

29.May » prvnizpravy.cz
Odhalení agentů splnilo účel, prohlásil šéf BIS Koudelka. Rusko podle něj odhadlo, o koho jde, a zastavilo činnost. Hlášení generála Koudelky však přezkoumal a okomentoval lékař a poslanec za hnutí ANO Jiří Mašek. Generále Koudelko, radějí nečíst!

Propaganda a ekonomická magie. Mašek o přínosu uprchlíků

Lékař a poslanec za hnutí ANO Jiří Mašek se podivil nad čísly, které zveřejnilo Ministerstvo vnitra ohledně ekonomického přínostu ukrajinských uprchlíků. V krátké úvaze pak popisuje, proč mu ta čísla nesedí.

Že vám není hanba! Mašek se pustil do ministra Rakušana

17.May » prvnizpravy.cz
Lékař a poslanec za hnutí ANO Jiří Mašek se pustil do ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) a vyčetl mu neustálé rozdmýchávání nenávisti, nálepkování a urážek v naší společnosti.

Mašek o svobodě slova a boji s nepohodlnými názory

26.April » prvnízprávy.cz
Lékař a poslanec za hnutí ANO Jiří Mašek se vyjádřil ke konferenci "Svoboda projevu a boj s dezinformacemi", která se konala v Poslanecké sněmovně pod záštitou poslance Patrika Nachera (ANO).

Má BIS ambice ovlivnit politické dění v ČR, ptá se Mašek

2.April » prvnízprávy.cz
Lékař a poslanec za hnutí ANO JIří Mašek okomentoval zprávu BIS o ruských agentech. Prý jestli vše skončí zablokovaním jednoho webu a tím bude vše vyřešeno, pak to bude jen další stand-up ředitele BIS s ambicí zasáhnout do politického dění v ČR.

Už v roce 2018 se začínaly rozdávat vysoké karty, říká Mašek

30.January » prvnízprávy.cz
Lékař a poslanec za hnutí ANO Jiří Mašek se ve svém komentáři zamyslel nad tím, jaké mravy teď vládnou na Pražském hradě a také, a to převážně, v jeho zákulisí. Podle něk prý na tom máme všichni svůj podíl, ale stále je ještě co zachránit.

Hlavně ať policie není jako Jurečka, vybízí Mašek

22.January » prvnizpravy.cz
Lékař a poslanec za hnutí ANO Jiří Mašek se ve svém komentáři zamyslel nad neúplnými informacemi, které se lidem dostanou ohledně tragické střelby na FF UK. A podotýká, že "zametání pod koberec" pak podrývá důvěru v policii.

Hlavně ať policie není jako Jurečka, vybízí Mašek

16.January » prvnízprávy.cz
Lékař a poslanec za hnutí ANO Jiří Mašek se ve svém komentáři zamyslel nad neúplnými informacemi, které se lidem dostanou ohledně tragické střelby na FF UK. A podotýká, že "zametání pod koberec" pak podrývá důvěru v policii.

Nevkusné a necitlivé. Tohle není divadelní kus, pustil se Rakušan do poslance hnutí ANO

5.January » Forum24
Poslanec hnutí ANO Jiří Mašek se na sociální síti rozčílil, že tisková konference policie k vyhodnocení postupu při útoku na Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v prosinci se koná dva dny před tím, než zasedne sněmovní Výbor pro bezpečnost. Podl…
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Ana Jiří zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ana Jiří" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes