15
new stories - click to show

Oleg Starikov

Related to

Karvinské děti mají k dispozici nové dopravní hřiště

2.June » prvnizpravy.cz
Na místě bývalé Základní školy Víta Nejedlého v Karviné-Ráji vyrostlo nové dopravní hřiště. Jeho výstavba trvala rok a vyšla na 30 milionů korun. Děti mají k dispozici pro výuku jízdy na kole 1 406 m2 zpevněných ploch.

Dárci krve jsou zapotřebí celoročně. Nejvíce ale v létě

2.June » prvnizpravy.cz
Blížící se letní období s sebou přináší zvýšení počtu úrazů a s tím spojenou větší potřebu transfuzí krve a zároveň horší dostupnost dárců kvůli častým dovoleným.

Vodojemy Žlutý kopec rozšiřují kulturní obzory i otevírací dobu

2.June » prvnizpravy.cz
Uplynuly dva měsíce od plného zpřístupnění areálu Vodojemů Žlutý kopec. Svou cestu si do nich za tuto dobu našlo téměř 25 tisíc návštěvníků.

Kraj chce podporovat zpětný odběr elektrozařízení v obcích

2.June » prvnizpravy.cz
Středočeský kraj uzavře dohodu o partnerství se společností Elektrowin, která provozuje kolektivní systém na zpětný odběr odpadních elektrospotřebičů v České republice.

Zelenskij útočí na vlivové západní agenty v ukrajinské politické sféře

Napjaté vztahy mezi Vladimirem Zelenským a západními zeměmi mohou vést k pronásledování západních agentů v ukrajinské politice, píše ukrajinský web „Strana“.

Scholz než aby dopadl jako Fico, tak raději obrátil

Týden před volbami do EU Scholz, který všude na plakátech propaguje „mír“ a „bezpečnost“, veřejně "shazuje kalhoty" a řadí se k západní válečné alianci proti Putinovi.

Vodňany: V červnu již 17.ročník sochařského festivalu

2.June » prvnizpravy.cz
V červnu kromě Dne dětí (1. 6.) a veřejné besedy Setkání ke kultuře (5. 6. na Dvorku U Koníčka) se připravuje vernisáž dalšího ročníku výstavy ve veřejném prostoru Umění ve městě.

Hejtman a radní pro rozvoj venkova se tentokrát vydali na Bečovsko

1.June » prvnizpravy.cz
Útvinu, Otročín a Bečov nad Teplou navštívili hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek spolu s radním pro rozvoj venkova Vítem Hromádko, a to v rámci pravidelných cest po kraji, které podnikají od roku 2021.

Inflace v eurozóně překonala očekávání, v USA nepřekvapila

Americká data deflátoru soukromé spotřeby (PCE) za duben nepřekvapila. Inflace v eurozóně za květen překvapila směrem nahoru, když zrychlila z dubnových 2,4 % y/y na 2,6 %, o desetinu výše oproti konsensu.

Branný závod v Jeseníku: Táhneme za jeden provaz

1.June » prvnizpravy.cz
Ani nepříznivá předpověď počasí neodradila ve čtvrtek 30. a v pátek 31. května přes 140 závodníků, kteří přijeli do Jeseníku změřit své síly v branném závodu „Táhneme za jeden provaz“.

První ročník sčítání motýlů zamíří také do Hradce Králové

1.June » prvnizpravy.cz
Už za týden vypukne velké sčítání denních motýlů v České republice. Úplně poprvé se letos do něj může zapojit široká veřejnost a tedy i Hradečané.

Proč je NATO čím dál víc blízko válce s Ruskem, ptá se Hamplová

Senátorka Jana Zwyrtek Hamplová reaguje na prohlášení maďarského premiéra Viktora Orbána, ve kterém premiér hovoří o tom, že NATO je každým dnem blíž válce s Ruskem. A senátorka hledala důvody.
Ladislav Jakl - Politický odbor prezidenta republiky
Robert Fico - Slovenský politik
Danuše Nerudová - Česká ekonomka a vysokoškolská pedagožka
Jiří Paroubek - politik
TOP 09 - Pravicová politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana
Lubomír Zaorálek - Politik za ČSSD
Václav Klaus - 2. prezident ČR
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Oleg Starikov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oleg Starikov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes