Cyril Höschl Český psychiatr

Vztahuje se k

Nastává nečitelné bezvětří, říká psychiatr Cyril Höschl

0:11 » Echo24.cz
Profesor Cyril Höschl je psychiatr, vysokoškolský pedagog, popularizátor vědy a ředitel Národního ústavu duševního zdraví v Klecanech. Vedle lékařské činnosti se dlouhodobě věnuje i publikační činnosti a glosování nejširšího spektra veřejného dění...

Psycholog Höschl odpovídal vyděšené čtenářce: Budou naše děti vůbec ještě umět psát?

Jak dopadnou naše děti? Budou ještě umět vůbec psát? Nad těmito otázkami se zamýšlí psychiatr profesor Cyril Höschl, podle nějž úspěch generace našich potomků stojí dost možná na jiných základech, než z jakých vyrůstala naše generace.

Cyril Höschl: Jak dopadnou naše děti? Budou ještě umět vůbec psát?

9.června » Reflex.cz
Občas s překvapením docházíme k poznání, že úspěch generace našich potomků stojí na jiných základech, než z jakých jsme vyrůstali my.

Vždyť je to úplně jedno, zbytečné, odsoudil Cyril Höschl nové opatření EU. Odpírají nám pravdu

Psycholog Cyril Höschl se pro pořad Jak to vidí Českého rozhlasu rozhovořil mimo jiné o pravdě a o lžích. Podle jeho slov je nám pravda odpírána na základě regulací. „Lži ale nikdo neomezuje,“ řekl mimo jiné Höschl.

Tak to je legrace. Věhlasný psychiatr pěkně vyškolil moderátorku České televize o islámu. To fakt stojí za to… + VIDEO

4.června » ČeskoAkutálně.cz
Cyril Höschl (psychiatr) otevřeně a zcela nekorektně k islámu na ČT24. Příspěvek Tak to je legrace. Věhlasný psychiatr pěkně vyškolil moderátorku České televize o islámu. To fakt stojí za to… + VIDEO pochází z ČeskoAktuálně.cz

Cyril Höschl: Co je psychiatrická reforma?

2.června » Reflex.cz
V současnosti to vypadá tak, že duševní poruchu prožije každý rok jedna pětina obyvatel této země, přičemž více než polovině z toho se nedostane odpovídající péče.

Cyril Höschl: Pomůže konopí na bipolární poruchu?

26.května » Reflex.cz
Projevy stáří jsou často bolestné, ponižující, a hlavně deprimující. Jak léčit třes rukou při maniodepresívním onemocnění?

Psychika, mocná čarodějka

2.května » Vesmír
Bolest je často poptávaným cílem farmakologické léčby, ale velmi na ni zabírá i placebo. Proč? Jakými drahami se v lidském těle šíří bolest a jak na ni fungují léky? O tom hovoří psychiatr a ředitel Národního ústavu duševního zdraví Cyril Hösch.

Tato informační stránka o Cyril Höschl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Cyril Höschl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes