Martin Hovorka

Related to

Informace o 5. jednání výboru oblastní kanceláře ČKAIT Karlovy Vary dne 25. května 2020

1.June » ČKAIT
Informace o 5. jednání výboru oblastní kanceláře ČKAIT Karlovy Vary dne 25. května 2020 KV 01. 06. 2020 Informace o 5. jednání výboru oblastní kanceláře ČKAIT Karlovy Vary dne 25. května 2020 Přítomni: Ing. Martin Flek Ing. Svatopluk Zídek Ing. St...

V brněnské zoo lze dostat polibek od lva

25.January » Novinky.cz
Plavat v moři se žraloky, mít doslova na dotek slony, žirafy nebo ledního medvěda či polární lišky putující zasněženou tundrou, nebo dokonce dostat polibek od lva! To vše je nyní možné v brněnské zoologické zahradě.

Plavat se žraloky, zírat lvům do očí. Virtuální expedice zavede do džungle, moře

18.January » Znojemský deník
/ANKETA/ Zoo Brno zavede zájemce na Virtuální expedici. Ojedinělou technologii si lidé vyzkouší od úterka v centru Brna.

Virtuální realita v Brně: lidé se ocitnou mezi zvířaty

17.January » Týden.cz
Přímo v centru Brna se mohou zájemci vydat na pouť s polárními liškami nebo pohlédnout do očí lvovi. Zoologická zahrada v Radnické ulici vybudovala novou atrakci, která využívá technologii virtuální reality.

Místo do zoo, můžete rovnou do pouště: Brno spouští revoluční projekt virtuální reality

17.January » Blesk.cz
Přímo v centru Brna se budete moci vydat na pouť s polárními liškami nebo pohlédnout do očí lvovi. Zoologická zahrada v Radnické ulici vybudovala novou atrakci, která využívá technologii virtuální reality.

Virtuální realita lidem v Brně umožní pohlédnout do očí lvovi

17.January » ČeskéNoviny.cz
Brno - Přímo v centru Brna se mohou zájemci vydat na pouť s polárními liškami nebo pohlédnout do očí lvovi. Zoologická zahrada v Radnické ulici vybudovala novou atrakci, která využívá...

Brněnská zoo v minulém roce opět překonala návštěvnický rekord

4.January » Brněnská Drbna
V roce 2019, stejně jako předloni, brněnská zoo překonala návštěvnický rekord. Během loňského roku zoo navštívilo 331 298 lidí, což je nejvíce od roku 1997, kdy se začaly vést statistiky.

Zoo láká. Loni za zvířaty vyrazilo rekordní množství lidí

4.January » Brněnský deník
Rekordní rok má za sebou brněnská zoologická zahrada. Podle v pátek zveřejněných údajů loni do zoo dorazilo 331 298 lidí, což je nejvíce od roku 1997, kdy si v zahradě začali vést podrobné záznamy.

Samantha Fox nebo Sandra? Sexy symboly 80. let vystoupily v Brně!

27.November » Bulvar24.cz
Zaplněná hala DRFG arény zaburácela hudbou osmdesátých let. Hudební ikony osmdesátých let přijely do Brna na společnou koncertní show. Mezi zahraničními hvězdami byla i jedna domácí a to Petr Kotvald . Od DJs pultu se o hudbu starali Martin Hovork...

V brněnské zoo přibudou pižmoni

30.September » Týden.cz
Do Zoo Brno přibude nový zvířecí druh - pižmoni. V plánu je kvůli tomu mimo jiné i vznik nového výběhu. Radní města už schválili investiční záměr na zbudování expozice. V tiskové zprávě to oznámil mluvčí radnice Filip Poňuchálek.

Soundtrack Poděbrady: afterparties

2.August » Informuji.cz
V pátek a v sobotu po skončení hlavního hudebního programu roztančí... | Poděbrady - (2019-08-30 00:00:00 - 2019-08-30 00:00:00)

Drezura z cirkusů vymizí, je proti přirozenosti zvířat, říká šéf zoo

4.July » iDNES.cz
Podílel se na přípravě novely zákona na ochranu zvířat, v jejíž souvislosti vzplanuly vášně právě proti předvádění kousků s divokými zvířaty. Ředitel brněnské zoo Martin Hovorka mluví o měnícím se přístupu ke zvířatům v zajetí. Další články k téma...

Tato informační stránka o Martin Hovorka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Hovorka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes