15
new stories - click to show

Ondra Vodný

Related to

Moderátor Evropy 2 se stal tatínkem! Malá princezna se pyšní krásným jménem

24.March » eXtra.cz
Moderátor Evropy 2 Ondřej Vodný (39) se stal tatínkem! Jeho novopečená manželka Veronika mu porodila holčičku, která dostala kouzelné jméno. Vodný se pochlubil radostnou novinkou na sociálních sítích svým fanouškům a vychválil svou choť do nebes.

Kolega Mareše a Hezuckého se stal měsíc po svatbě tátou: Miminko dostalo jméno jako z pohádky

23.March » Super.cz
Bral to hodně hopem a jeho životní cestu jsme bedlivě monitorovali. Během posledních pár měsíců moderátor Ondra Vodný oznámil, že s přítelkyní čekají miminko, pak ji požádal o ruku a vzali se . To vše od listopadu do února.

Kolega Mareše a Hezuckého se 19 dní po zásnubách oženil: Takhle to slušelo těhotné nevěstě

21.February » Super.cz
Jak Super.cz informoval, dlouholetý kolega Leoše Mareše a Patrika Hezuckého požádal 1. února svoji vyvolenou o ruku . A do chomoutu moderátor Ondra Vodný spěchal velmi rychle. Už devatenáct dní poté si se snoubenkou řekli svá ano.

Kolega Mareše a Hezuckého míří do chomoutu: Těhotnou partnerku požádal o ruku na Karlově mostě

2.February » Super.cz
Není sice tak známý jako jeho kolegové Leoš Mareš (44) a Patrik Hezucký (50) , ale ve stejném rádiu jako oni už pracuje přes patnáct let. Moderátor Evropy 2 Ondra Vodný, jehož můžeme každý víkend poslouchat v pořadu Maxximum muziky, míří do chomoutu.

Evropa 2 – Hudební Vánoce plné překvapení, ale i tradic

17.December » DigiPrijem.cz
Ani letošní Vánoce se na Evropě 2 neobjedou bez hromady dárků, překvapení, tradiční Štědrodenní ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým, bohatého Ježíška nebo speciálního programu na Silvestra. Adventní kalendáře nám zpříjemňují čas při če...

Evropa 2: Hudební Vánoce plné překvapení, ale i tradic

17.December » Reflex.cz
Ani letošní Vánoce se na Evropě 2 neobjedou bez hromady dárků, překvapení, tradiční Štědrodenní ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým, bohatého Ježíška nebo speciálního programu na Silvestra.
Pavel Cejnar - Moderátor
Patrik Hezucký - Český moderátor
Mikolas Josef - Český písničkář

Tato informační stránka o Ondra Vodný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondra Vodný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes