15
new stories - click to show

Ondřej Havlík

Related to

Methtalks #9 – Ondřej Endru Havlík – o harmonii v hudbě, ve stravě a v mezilidských vztazích

31.October » Methtalks
Ondřej Havlík je na jedné straně umělec, zpěvák, muzikant, improvizátor, herec a moderátor. Na druhé se pak nachází sportovec a experimentátor fascinovaný lidským tělem a jeho schopnostmi. Naše povídání odstartujeme (tak trochu omylem) u tématu el...

Endru a JeN produkují současné a vybroušené R&B. Inspiroval je i Jackson

11.September » Novinky.cz
Endru (Ondřej Havlík) a JeN Hovorka, dlouhodobě spolupracující tvůrčí dvojka, představuje s kreativním studiem diVize a taneční skupinou Brownies videoklip k novému singlu Move.

Folkovky zachránily podnikatele, řekl v živém televizním vstupu starosta Fabeš

9.September » Jihlavské listy
Město Telč se stalo v pátek 28. srpna dějištěm posledního zastavení letního speciálu zpravodajského programu ČT 24 na podporu cestovního ruchu v ČR. Po celý den od 11 do 18 hodin vysílala veřejnoprávní televize živé vstupy zejména z Telče, ale i z...

Lidský hlas je nejneuvěřitelnější nástroj, pochvaluje si beatboxer En.dru

25.August » ČRo
Poslechněte si světovou premiéru nové písně Ondry Havlíka alias En.drua! Je možné zastoupit celou kapelu jediným člověkem? A co je to vlastně beatbox?

Letní Letná Light No. 3

25.August » Divadelní noviny
Festival nového cirkusu Letní Letná Light se sice pomalu chýlí ke konci, ale její program neustále praská ve švech aneb Večerní střípky z nedělní Letní Letné.

Beatboxer a Showman Ondřej Havlík alias En.dru v Klubu Rádia Junior

24.August » Radio Junior
Je možné zastoupit celou kapelu jediným člověkem? Co je to beatbox a looping? Jak se to Ondra naučil, a proč je to taková zábava? Moderuje Petr Ševčík.

Zázemí pro nový cirkus. Akrobati z Losers Cirque Company opravují divadlo v Braníku

4.May » Aktuálně.cz
Novocirkusová Losers Cirque Company bude mít od září vlastní divadlo, do renovace dá až 8 milionů korun.

Ondřej Havlík ředitelem pro strategický rozvoj společnosti TTC MARCONI

9.December » KarieraWeb.cz
Novým ředitelem pro strategický rozvoj společnosti TTC MARCONI se stal Ondřej Havlík. Jeho hlavní zodpovědností bude řízení domácích i zahraničních akvizic společnosti. TTC MARCONI působí od roku 1993 na evropských telekomunikačních trzích jako...

OBRAZEM: Pivo teklo proudem. Litoměřice hostily další ročník Pivních slavností

Desátý ročník Pivních slavností v Litoměřicích zkrápěl až do podvečera déšť. Nepřízeň počasí neodradila návštěvníky a v podvečer bylo již milovníků pěnivého moku plné náměstí.

Mám pocit, že jsem v hudbě pořád na začátku. Zaplaťpámbu, říká šampion EnDru

9.August » Ústecký deník
/ROZHOVOR/ Důležitý i osudový den pro osobitého zpěváka a beatboxera Ondřeje Havlíka zvaného EnDru byl letošní 30. červen. V Berlíně totiž vyhrál světové klání v loopingu, tedy v živém hudebním smyčkování.

Mám pocit, že jsem v hudbě pořád na začátku. Zaplaťpánbůh, říká šampion EnDru

9.August » Kultura Deník.cz
/ROZHOVOR/ Důležitý i osudový den pro osobitého zpěváka a beatboxera Ondřeje Havlíka zvaného EnDru byl letošní 30. červen. V Berlíně totiž vyhrál světové klání v loopingu, tedy v živém hudebním smyčkování.

Dělá hudbu pouze na pusu, přesto jej ve světě obdivují. Mistr světa ENDRU hovoří o beatboxu

30.July » Echo24.cz
Čerstvý mistr světa v loopingu, dvojnásobný mistr České republiky v beatboxu a především průkopník vytváření hudby pouze za pomoci svého těla. Ondřej Havlík neboli ENDRU vystupuje často po boku jmen jako jsou Dan Bárta nebo Vojtěch Dyk a během svý...

Tato informační stránka o Ondřej Havlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Havlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes