15
new stories - click to show

Bryce Dallas Howard

Related to

Jurský svět: Nadvláda je oficiálně dotočen. Herci Chris...

10.November » Kritiky.cz
Jurský svět: Nadvláda je oficiálně dotočen. Herci Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Sam Neill, Jeff Goldblum a režisér Colin Trevorrow včetně štábu museli po dobu natáčení přetrpět více jak 40 000 testů na COVID-19. The post Jurský svě...

Jurský svět žije: Neuvěřitelný příběh dinosaurů v době pandemie covid-19

8.November » Extralife.cz
Třetí díl série Jurský svět vznikal v průběhu pandemie covid-19 a za bezpečnostních podmínek, jaké Hollywood patrně ještě nezažil.

Magazín: Třetí díl Jurassic World je dotočen

7.November » Edna.cz
Colin Trevorrow a jeho tým po měsících usilovné práce dokončili natáčení třetího dílu trilogie Jurassic World a šestého crichtonovského filmu vůbec. Stalo se tak po několika přerušeních způsobených současnou světovou situací okolo koronaviru.

Magazín: Jurassic World: Dominion do kin vstoupí až v roce 2022

7.October » Edna.cz
Vyvrcholení trilogie Jurassic World , které sjednotí nové a staré hrdiny, dorazí do kin později. Studio Universal Pictures v reakci na současnou situaci odsouvá premiéru až na rok 2022.

UPDATE: Studio Universal tyto zprávy vyloučilo, natáčení by...

11.July » Kritiky.cz
UPDATE: Studio Universal tyto zprávy vyloučilo, natáčení by zatím měla probíhat bez žádných komplikacíHned během prvního dne obnoveného natáčení filmu Jurský svět: Dominion obdrželo několik členů pozitivní test na COVID-19, natáčení se tak opět po...

Hned během prvního dne obnoveného natáčení filmu Jurský...

10.July » Kritiky.cz
Hned během prvního dne obnoveného natáčení filmu Jurský svět: Dominion obdrželo několik členů pozitivní test na COVID-19, natáčení se tak opět pozastavuje na dobu neurčitou. Konkrétně žádná z hereckých hvězd jako Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, ...

Herečka Bryce Dallas Howard připravila ke Dni otců hodně originální dárek

20.June » Kinobox.cz
Na neděli 21. června 2020 připadá Den otců. VOD platforma Apple TV+ při té příležitosti uvádí dokumentární film Dads, v němž se se svými veskrze pozitivními otcovskými zážitky svěří slavní herci a filmaři.

„Manuál na dítě vám nikdo nedá,“ říká slavný herec (a taky otec) Will Smith

19.June » Kinobox.cz
Na neděli 21. června 2020 připadá Den otců. VOD platforma Apple TV+ při té příležitosti uvede dokumentární film Dads, v němž se se svými veskrze pozitivními otcovskými zážitky svěří slavní herci a filmaři.

Líbačky mimo scénář aneb Polibky, které nikdo neplánoval

26.May » Kinobox.cz
Natáčení je složitý proces, ve kterém má své místo i jistá dávka improvizace. Některé z takových impulzivních rozhodnutí byly dokonce tak dobré, že se nakonec dostaly do finální podoby filmu. A platí to i pro romantické linky mezi hlavními hrdiny.

The Mandalorian 2: Série přizvala výrazné režisérské osobnosti

Na druhé řadě prvního hraného Star Wars seriálu se nově budou oficiálně podílet Robert Rodriguez a také režisér série Ant-Man, Peyton Reed.

Tato informační stránka o Bryce Dallas Howard zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bryce Dallas Howard" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes