15
new stories - click to show

Kamil Hric

Related to

Senioři v otrokovických zařízeních budou očkováni třetí dávkou

24.October » prvnizpravy.cz
Proočkovanost klientů v otrokovických zařízeních má jednoznačně pozitivní dopad na zdraví klientů. Dokazuje to fakt, že v letošním roce se zde nákaza neprojevila.

V Otrokovicích lidem v nouzi dává město pomocnou ruku

22.February » Zlínský deník
Příležitost začít nový a kvalitnější život mají lidé bez přístřeší a ze sociálně slabých rodin v Otrokovicích. Díky dvěma projektům mohli v desítkách případů získat nájem v obecním bytě a vylepšit si tak svou životní situaci.

Senioři v Otrokovicích si bezplatně mohou nechat přivézt nákup

19.October » Zlin.cz
Město Otrokovice zajistilo všem otrokovickým seniorům i jiným občanům z rizikových skupin, kteří při současné epidemiologické situaci mají obavy chodit do obchodů, možnost bezplatně si objednat nákup potravin, který jim bude rovněž bezplatně dovez...

Koronavirová „linka pomoci“ bude ukončena

14.May » Otrokovice
Město Otrokovice 18. května 2020 přeruší provoz linky pomoci 725 997 391, která byla zřízena 17. března 2020 po zhoršení epidemiologické situace v souvislosti s nemoci COVID-19.

Roušková pasáž se rozrůstá

6.April » Otrokovice
Od pondělí 6. dubna se ROUŠKOVÁ PASÁŽ zavádí také na Bahňáku. Získat roušku zdarma tak budou mít možnost také občané bydlící v části Bahňák. Umístěná bude před budovou SENIORU C, na tř. Spojenců 1840. Roušková pasáž zde bude doplňována především v...

Dobrovolníci roznesli seniorům 500 bavlněných roušek

26.March » Otrokovice
S žádostmi o doručení roušky až domů se mohou v Otrokovicích obrátit na městský úřad senioři nad 65 let. Tento servis může město poskytovat díky pomoci skautů a dalších dobrovolníků.

Pomoc drsňáků na silných strojích: Sehnali peníze pro postiženého Kamila Hrice (6)

29.April » Ahaonline.cz
Už třináct let pomáhají motorkáři z Česka dětem, které potřebují pomoc. Pravidelně se sjíždí na Řípskou pouť, kde mezi sebou i návštěvníky vyberou peníze, které pak věnují konkrétní rodině. Letos tomu nebylo jinak. Rodině postiženého chlapce věnov...

Tato informační stránka o Kamil Hric zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamil Hric" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes