Romana Stehlíková

Vztahuje se k

Opravená sportovní hala v Otrokovicích ceny nezvýšila

13.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE - Městská sportovní hala je po své rekonstrukci opět plně využívána. Ceník pro její uživatele následně schválila Rada města Otrokovice, přičemž ceny zatím kopírují pronájmy z doby před rekonstrukcí, uvedla pro server Zlin.cz mluvčí tamn...

Opravená sportovní hala v Otrokovicích ceny zatím nezvýšila

12.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE - Městská sportovní hala je po své rekonstrukci opět plně využívána. Ceník pro její uživatele následně schválila Rada města Otrokovice, přičemž ceny zatím kopírují pronájmy z doby před rekonstrukcí, uvedla pro server Zlin.cz mluvčí tamn...

V Otrokovicích ocení dárce krve, získají celoroční jízdenku na MHD

10.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE - Otrokovická radnice už tradičně ocení zasloužilé dárce krve. Uhradí jim roční celosíťovou jízdenku na MHD, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Romana Stehlíková.

Otrokovice začnou s vánoční výzdobou města

9.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE – V Otrokovicích začnou v pátek rozmisťovat na sloupy veřejného osvětlení vánoční výzdobu, která bude čítat 80 kusů ozdob. K tomu město ozdobí tři vánoční stromy, řekla serveru Zlin.cz mluvčí městského úřadu Romana Stehlíková.

Lampionový průvod vyvrcholí v Otrokovicích velkolepým ohňostrojem

7.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE - V Otrokovicích se chystá v pátek 16. listopadu lampionový průvod, který bude zakončen velkolepým ohňostrojem. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Rozsvěcování vánočního stromu bude doprovázet charitativní akce

7.listopadu » prvnizpravy.cz
Příležitost k setkání se svými blízkými, přáteli a známými v předvánočním čase v Otrokovicích opět poskytne akce „Rozsvícení vánočního stromu“.

Rozsvěcování vánočního stromu v Otrokovicích opět doplní charitativní akce

6.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE - Rozsvěcování vánočního stromu v Otrokovicích bude opět doprovázet charitativní akce, letos pod názvem Otrokovice pomáhají potřebným. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Romana Stehlíková.

Děti se mohou těšit na lampionový průvod i ohňostroj

5.listopadu » zlínskénovinky.cz
Zejména menší děti s rodiči ocení listopadový lampionový průvod, který bude zakončen velkolepým ohňostrojem.

Na otrokovické poliklinice bude nový nákladní výtah

2.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE - Městská poliklinika v Otrokovicích bude mít nový nákladní výtah. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Romana Stehlíková.

Starostou Otrokovic bude nadále Jaroslav Budek

2.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE – Starosta Otrokovic Jaroslav Budek zůstane i nadále ve funkci, rozhodli o tom zastupitelé na ustavujícím zasedání. Koalici vytvořilo hnutí ANO, Nezávislí, Vize 21 s podporou SPD, Občané OE s podporou Pirátů, KDU-ČSL a ODS, řekla server...

Oslavy stoletého výročí Československa v Otrokovicích probíhaly celý den

29.října » Zlin.cz
OTROKOVICE - Výsadba stromů republiky, pietní akty, vyvěšené české vlajky a slavnostní večer s udílením cen významným osobnostem. To byly oslavy spojené se 100. výročím vzniku Československa v Otrokovicích, popsala serveru Zlin.cz mluvčí otrokovic...

Otrokovice se připojily k Českému dni s českými vlajkami

29.října » prvnizpravy.cz
Vyvěsme nejvíce českých vlajek! Tak zněla výzva, která měla inspirovat města, aby k oslavám 100. výročí samostatné republiky vyvěsily co nejvíce českých vlajek a zapsaly se tak do České knihy rekordů.

Tato informační stránka o Romana Stehlíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Stehlíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes