Romana Stehlíková

Vztahuje se k

Otrokovické letní slavnosti pobavily všechny generace

18.července » prvnizpravy.cz
Petra Janů, Ivan Hlas, Milan Peroutka, O5 a Radeček, Kašpárek v rohlíku a spousta dalších kapel bavila Otrokovičany a návštěvníky města během uplynulého červencového víkendu.

Otrokovičtí včelaři se od města dočkali finanční podpory

17.července » Zlin.cz
OTROKOVICE - Otrokovičtí radní se rozhodli finančně podpořit místní Český svaz včelařů, a to částkou devět tisíc korun. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Romana Stehlíková.

Otrokovice hospodařily s osmnáctimilionovým přebytkem

15.července » Zlin.cz
OROKOVICE - Zastupitelé schválili závěrečný účet města Otrokovice za uplynulý rok. Celkově skončilo hospodaření města za rok 2017 přebytkem 18 milionů korun, server Zlin.cz o tom informovala mluvčí města Romana Stehlíková.

Do oprav vozovek a chodníků investují Otrokovice ještě letos devět milionů korun

14.července » Zlin.cz
OTROKOVICE - Do konce září letošního roku budou provedeny opravy chodníků a silnic na území města Otrokovice v celkové hodnotě více než devět milionů korun. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Romana Stehlíková.

Radní Otrokovic umožní politikům reklamu na městských pozemcích

13.července » Zlin.cz
OTROKOVICE – Politické subjekty mohou k propagaci před říjnovými komunálními volbami využít pozemky Otrokovic. Na ně mohou umístit až pět kusů reklamních zařízení, rozhodli o tom radní města, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí Otrokovic Romana Stehlík...

Do oprav vozovek a chodníků budou Otrokovice investovat miliony

13.července » prvnizpravy.cz
Do konce září letošního roku budou provedeny opravy chodníků a silnic na území města Otrokovice v celkové hodnotě více než devět milionů korun. Tyto finanční prostředky jsou k tomu účelu vyčleněny v rozpočtu města na letošní rok.

V Otrokovicích zavzpomínají na Tomáše Baťu

10.července » Zlin.cz
OTROKOVICE - V Otrokovicích si ve čtvrtek 12. července připomenou 86 let od úmrtí významného podnikatele, obuvníka Tomáše Bati staršího. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Romana Stehlíková.

Otrokovice byly vyhlášeny nejpříjemnějším městem pro cyklisty

9.července » Zlin.cz
OTROKOVICE - Otrokovice jsou nejpříjemnější město pro cyklisty - vyplynulo to ze třetího ročníku pocitové ankety Cyklobarometr měst, ve kterém Nadace Partnerství společně se sdružením Auto-mat oslovila bezmála 1 800 účastníků kampaně Do práce na k...

Otrokovice ožijí třídenním letním festivalem

8.července » Zlin.cz
OTROKOVICE - Po tři dny ožijí Otrokovice tradičními Otrokovickými letními slavnostmi. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Romana Stehlíková.

Zaskakující Bartáková posunula Češky na ME. A to hrála 3x3 poprvé

8.července » iDNES.cz
Česká ženská reprezentace v basketbalu 3x3 vybojovala postup na zářijový evropský šampionát v rumunské Bukurešti. Velký podíl na tom měla sokolovská rodačka Lenka Bartáková. A přitom tento typ basketbalu hrála poprvé v životě. Další články k témat...

Třídenní letní festival nabídne program pro všechny

7.července » prvnizpravy.cz
Otrokovické letní slavnosti jsou po roce zpět. Od pátku 13.července do neděle 15.července ožije město hudebními produkcemi, zábavnými programy pro děti, letním kinem.

Handicapovaný výtvarník má výstavu obrazů v Otrokovické Besedě

6.července » Zlin.cz
OTROKOVICE – V Otrokovické Besedě je výstava obrazů nazvaná K cíli blíž handicapovaného výtvarníka Romana Žáka, který je dlouholetým členem a uživatelem spolku Handicap Zlín. Výstava potrvá do konce července, řekla serveru Zlin.cz mluvčí Otrokovic...

Tato informační stránka o Romana Stehlíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Stehlíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes