Renata Zezulková

Vztahuje se k

Na Dobročinném bazaru nakoupíte dárky celé rodině

1.prosince » idobryden.cz
Na Dobročinném bazaru uděláte radost hned dvakrát - za pár korun nakoupíte skvělé kousky, dárky pro celou rodinu a ještě pomůžete lidem s handicapem. Bazar se koná v pátek 1.

Veletrh v Otrokovicích nabídne 300 kabelek levně. A jedny zachovalé lodičky

10.října » Zlínský deník
Starší, nové, pestré, jednobarevné, malé či velké. Kabelkový veletrh v Otrokovicích, který se už nezadržitelně blíží, nabídne až 300 kusů rozmanitých kabelek za symbolické ceny.

Festival Jeden den vynesl otrokovické Naději přes 30 tisíc korun

14.června » Zlin.cz
OTROKOVICE - Stovky návštěvníků si v Otrokovicích nenechaly ujít open air festival Jeden den, který nabídl divadlo, hudbu, tvořivé dílny, křest knihy a další program. Výtěžek, který Nadace Divoké Husy zdvojnásobila, vynesl Naději Otrokovice částku...

NADĚJE opět zářila. Benefiční festival Jeden den přinesl přes třicet tisíc

12.června » Otrokovice
Stovky návštěvníků navzdory dopolednímu deštivému počasí přišly v sobotu do lanového centra v Otrokovicích podpořit umělce s handicapem i ty zdravé na 6. ročník open air festivalu Jeden den. Návštěvníci si tak mohli vychutnat koncerty studentů Gym...

Festival Jeden den spojí zdravé a nemocné umělce

3.června » Zlin.cz
OTROKOVICE - Přesně za týden, v sobotu 10. června, ožije Lanáček v Otrokovicích 6. ročníkem festivalu Jeden den. Jde o originální kulturní akci, která spojuje umělce s handicapem i ty zdravé, a to napříč žánry, server Zlin.cz o tom informovala mlu...

Festival JEDEN DEN spojí umělce s handicapem i bez handicapu

1.června » Otrokovice
V sobotu 10. června 2017 od 14 hodin ožije Lanáček v Otrokovicích 6. ročníkem festivalu JEDEN DEN, který pořádá otrokovická pobočka Naděje. „JEDEN DEN je originální kulturní akce spojující umělce s handicapem i ty zdravé napříč žánry. Festival se ...

Kabelkový veletrh v Kroměříži vynesl jednatřicet tisíc pro Naději

Jednatřicet tisíc korun: tolik vynesl víkendový benefiční Kabelkový veletrh, který se konalv rámci sobotní módní přehlídky TOP MÓDA 2017.

Veletrh nabídne v Kroměříži o víkendu na pět stovek kabelek

Dobročinná akce Kabelkový veletrh Naděje se koná tuto sobotu 20. května v prostorách kroměřížského zámku. Do výdejních míst už dárkyně nashromáždily přes sedm set kabelek, z toho zhruba pětistovku vybrali organizátoři k prodeji.

Kabelkový veletrh v Kroměříži už spustil vybírání kabelek

Také v Kroměříži se blíží letošní Kabelkový veletrh, tradiční akce, která pomáhá potřebným, v tomto případě otrokovické Naději, která společně s agenturou Fatima 2. ročník benefiční akce pořádá. Mediálním partnerem je Kroměřížský deník.

Bazar nebyl jen honbou za laciným zbožím

12.prosince » idobryden.cz
První Dobročinný bazar Naděje a hned pořádný úspěch! Vynesl úctyhodných 20 224 korun, které pomohou při pracovní terapii klientům Naděje s mentálním postižením, kteří trénují v terapeutické dílně v Uh. Hradišti.

Naděje v Otrokovicích zve veřejnost na páteční zahradní slavnost

9.září » Novinky.cz
Lidé, kteří darují svůj čas, energii, peníze nebo zkušenosti pro dobrou věc, jsou největší devízou otrokovické pobočky Naděje, jež pomáhá zlepšovat kvalitu života handicapovaným spoluobčanům.
Marlene Dietrich - Německo-americká herečka a zpěvačka
Eva Urbanová - Česká operní zpěvačka
Jan Čenský - Český herec
Dana Morávková - Česká herečka

Tato informační stránka o Renata Zezulková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Renata Zezulková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes