Iveta Blahová

Vztahuje se k

Frýdlant chce obnovit téměř zapomenutou křížovou cestu

30.ledna » ČRo Sever
Město Frýdlant nechá opravit téměř zapomenutou křížovou cestu z 18. století. Restaurovat se budou kapličky, kříže, obrazy a bude nutné upravit i okolí křížové cesty, které je plné náletových dřevin. Upraví se také cesty.

Konec kalamity v Jablonci. Radnice zruší kalamitní stav o půlnoci

20.ledna » ČRo Sever
V Jablonci nad Nisou skončí dnes 20. ledna o půlnoci po pěti dnech kalamitní stav. Dopoledne o tom rozhodl krizový štáb. Město už je plně průjezdné, podařilo se zprůchodnit téměř všechny chodníky, vyčistit od sněhu i parkoviště v centru i sídliště.

Otrokovice: Sportovní hry pro lidi s handicapem se setkaly s úspěchem

15.září » ParlamentniListy.cz
Sportovní areál Baťov patřil minulou sobotu sportovcům s handicapem. Slavnostního zahájení se ujal pan Jaroslav Budek, starosta města. “Podporu sportu nejen u mladých lidí vnímám jako nesmírně důležitou. Velkou úctu u mě mají handicapovaní sportov...

Zasportovat si mohou lidé se zdravotním postižením

10.srpna » Otrokovice
Sportovní areál Baťov ožije v sobotu 10. září 2016 ve 14 hodin soutěžemi s mnoha disciplínami. Odpoledne bude patřit lidem se zdravotním postižením všech věkových kategorií. Přihlaste sebe nebo své blízké. Uzávěrka přihlášek je 5. září. Účast pro ...

Jevišovice: místo opravy silnice další výkopy, tentokrát kvůli výměně vodovodu

2.června » Znojemský deník
Jevišovice, Miroslav – Klopýtání přes výkopy a slalom mezi stavební technikou si ještě do léta užijí lidé v Jevišovicích. A na upravené, hladké silnice v městečku si počkají asi do příštího roku. Na jejich opravu totiž radnice nedostala peníze a n...

Liberecký kraj: Dětí na letních táborech přibývá

31.května » ČRo Sever
Počet dětí na letních táborech v Libereckém kraji se rok od roku zvyšuje. Čtrnáct a půl tisíce dětí loni trávilo prázdniny na pobytových táborech, což bylo přibližně o 2300 více než v roce 2014.

Liberecké univerzitě přibude nová fakulta. Zdravotnických studií

18.května » ČRo Sever
Po více než 20 letech se Liberecká Technická univerzita rozroste o sedmou fakultu. Akademický senát schválil přeměnu Ústavu zdravotnických studií, který byl založený v roce 2004, na Fakultu zdravotnických studií TUL.

V Turnově dostavěli sportovně-rekreační areál. Prvním lidem otevře v neděli

3.května » ČRo Sever
Výstavba sportovně-rekreačního areálu Maškova zahrada v Turnově skončila po více než roce. Stála přibližně 180 milionů korun. První návštěvníky uvítá areál již tuto neděli 8. května.

Jevišovice: místo opravy silnice další výkopy, tentokrát kvůli výměně vodovodu

29.dubna » Znojemský deník
Jevišovice, Miroslav – Klopýtání přes výkopy a slalom mezi stavební technikou si ještě do léta užijí lidé v Jevišovicích. A na upravené, hladké silnice v městečku si počkají asi do příštího roku. Na jejich opravu totiž radnice nedostala peníze a n...

Liberec plánuje nová parkovací místa v centru města a u ZOO

22.dubna » ČRo Sever
Liberecká radnice chce přidat desítky parkovacích míst – v horním centru města a u nového vstupu do zoologické zahrady na Lidových sadech. V plánu má také vytvořit mobilní aplikaci, která by sledovala obsazenost parkovišť.
Eva Urbanová - Česká operní zpěvačka

Tato informační stránka o Iveta Blahová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iveta Blahová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes