15
new stories - click to show

Jan Čenský Český herec

Related to


Stories

Tihle idolové nám kradli srdce za socialismu a jejich plakáty jsme líbaly na dobrou noc

Každá doba má své idoly, je to tak. A přes to, že jsme vyrůstali za socialismu a naši idolové jsou dnes již značně uzrálí a jejich místo dávno vyplnili noví, my na ně nezapomínáme. Je to nostalgie, která nám samým připomíná dětství nebo mládí.

Po boku manžela žije Dana Morávková bez skandálů už 28 let, Čenského bude mít ale na talíři pořád

8.July » Seznam Médium
Znáte stabilnější pár českého showbyznysu? Dana Morávková je vždy slušná, elegantní a milá. Po svém boku má už celé roky pianistu Petra Maláska a ačkoliv se jim skandály vyhýbají, Jana Čenského jí už nikdo neodpáře… Jak je to možné?

Našli jsme ho! Jan Kaněra: (52) UTAJENÝ ŽIVOT V ČESKÉ TELEVIZI!

7.July » Aha!
Pamatujete si drobného chlapce Martina Kubíčka z pohádky Princové jsou na draka, který Vladimíru Menšíkovi (†58) a Jiřině Bohdalové (93) zpíval písničku Statistika nuda je? Co se s Janem Kaněrou (52) stalo dál? Aleš Cibulka (47) ho objevil pro svůj …

Kviz: Tento sympaťák hrál zamlada v pohádce Princ a Večernice. Dnes je boháč a už hrát nemusí! Poznej ho!

29.June » Dotyk.cz
Tento dnes již někdejší herec a moderátor patřil mezi velmi charismatické muže, za kterými by se v dobách jeho největší slávy otočila nejedna dáma na ulici. Nicméně v současnosti se Slunečník z pohádky Princ a Večernice věnuje úplně něčemu jinému. A…

Tradiční pouť a oslavy 790 let Višňového

27.June » Kudy z nudy
Višňové – městys s vinařskou tradicí – oslaví v roce 2024 přesně 790 let od první písemné zmínky o obci a připomínat si toto výročí bude po tři dny.

VIDEO: Finálový večer romských miss v Hodoníně. Čardáš, krása, odvaha a sebevědomí

18.June » Romea.cz
"Šance určitě je, ale je tady velká konkurence, je to tak 50 na 50," řekla v sobotu odpoledne v rozhovoru pro první romskou internetovou televizi ROMEA TV šestnáctiletá Martina Balažová z Liptovského Mikuláše. Jen o pár hodin později pak slyšela mod…

Cenu v soutěži Radost tvořit získala Ema Andrysová

10.June » Otrokovice
Za obrázek „Vyletěl si pyšný drak“ převzala Cenu starostky města Otrokovice teprve pětiletá Ema Andrysová. Mezinárodní výtvarná soutěž dětí a mládeže se zrakovým postižením s názvem „Radost tvořit" nesla letos pořadové číslo 26 a je stabilní součást…

S Novou se loučí i Miluše Bittnerová. "Pořad začíná a končí, to je televize," tvrdí

10.June » Žena.cz
Miluše Bittnerová si z vyhazovu z televize hlavu nedělá. Její harmonogram to totiž výrazněji neovlivní a odnáší si odsud zejména hezké vzpomínky.

Velká čistka na Nově! Končí spousta hvězd, co bude dál?

8.June » Aha!
Nova provedla nutné škrty, které se týkají především víkendového programu. Sobotní a nedělní dopoledne patřila od podzimu roku 2022 Víkendové Snídani, která se ale neosvědčila. S pořadem tak nyní končí i některé jeho hvězdy a neskrývají smutek.

Dana Morávková a Jan Čenský si ráno přivstanou. Budou moderovat nováckou Snídani

6.June » aplausin.cz
Oblíbený ranní pořad Snídaně rozroste o nový moderátorský pár, který ale diváci TV Nova velmi dobře znají. Osvědčenou dvojici Johan Mádr a Ondřej Havel doplní i v pracovních dnech Dana Morávková a Jan Čenský.

Tato informační stránka o Jan Čenský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Čenský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes