Jan Čenský Český herec

Vztahuje se k


Články

Jakub Kroulík předváděl poprvé ve společenském domě, co dokáže hypnóza

13.září » Kolínský deník
Kolín /FOTOGALERIE/ - Poprvé v historii Městského společenského domu v Kolíně se v jeho programu objevilo vystoupení hypnotizéra a mentalisty Jakuba Kroulíka. Pod názvem Moc a síla hypnózy se necelé stovce diváků představil druhou zářiovou středu.

Starostové se snaží, aby lidé žili spolu a ne jen vedle sebe

13.září » Kolínský deník
Kolínsko - I když si někteří lidé myslí, že starostové mají na práci jen pít kávu a klábosit, život většiny představitelů měst a obcí je úplně jiný. Například musí být k dispozici od pondělí do neděle a telefon zvedají v případě potřeby také o půl...

Veletrh práce nabídl nejen zaměstnání, ale i herce Jana Čenského

12.září » Kolínský deník
Kolín - Zhruba čtyřicítka firem z regionu nabízela v úterý ve foyeru a velkém sále Městského společenského domu v Kolíně pracovní místa na Veletrhu práce, který pořádající firma organizuje celkem ve třinácti městech České republiky.

Přijďte nejen s Karlem Gottem podpořit výcvik psů pro postižené

6.září » VIPosobnosti.eu
Již tuto sobotu se můžete setkat s pejsky, kteří jsou speciálně vycvičení pro ty, kteří je nejvíce potřebují. Svoji účast na této akci přislíbil herec Jan Čenský nebo zpěvák Karel Gott. Jste srdečně zváni.

Veletrh práce v Kolíně

24.srpna » Kolín
Dne 11.9.2018 od 10:00 do 16:00 hod. se bude v Městském společenském domě konat 3. ročník Veletrhu práce. Těšit se můžete na 4 desítky vystavujících firem a institucí.

Veletrh práce se v kulturním domě uskuteční i letos

20.srpna » Mladá Boleslav
V pátek 21. září bude mladoboleslavský Dům kultury hostit další Veletrh práce. Akce potrvá od 10 do 16 hodin, vstup na ni je jako vždy bezplatný a účastníkům zde nabídnou celou řadu besed a seminářů, které mohou pomoci s hledáním zaměstnání. Velet...

Jan Čenský: Úplně na dně kvůli kopačkám

1.srpna » NašeHvězdy.cz
Dělá ze sebe chudinku, nebo to vážně otřáslo jeho milostným životem? JAN ČENSKÝ (57) je považován za velkého fešáka a stále to vypadá, že fanynky může přehazovat vidlemi. Jenomže i on má trpkou zkušenost s odmítnutím, které mu změnilo milostný živ...

Jan Čenský (57): Silný komplex kvůli holce!

22.července » Aha!
Pohádkový princ, hvězda Ordinace a charismatický muž. Nikdo by tak určitě nečekal, že se Jan Čenský (57) setkal s drsným odkopnutím, které mu způsobilo komplexy.

Ženáč Čenský odtajnil lásku ke známé kolegyni: MILUJI JI!

11.července » Aha!
I když má sedmapadesátiletý herec už dlouhá léta doma manželku, přesto odtajnil své city k jiné ženě. Slavnou hereckou kolegyni prý miluje dodnes!

Poslechněte si pohádku Čertovo kvítko

2.července » Radio Junior
Seznamte se s Bernášem a Gajdulou. Tihle dva čerti se škorpí, hádají a zkoušejí to jeden na druhého. Jak to nakonec dopadne?

Hvězda britského X Factoru v Praze. Čokoládový krasavec slavil s českými celebritami

29.června » Super.cz
Doslova jako přehlídka celebrit působila oslava narozenin divadelní a filmové producentky Kateřiny Duškové, která se uskutečnila na Občanské plovárně.

Jan Čenský: Je hrdina, nebo zbabělec?

26.června » NašeHvězdy.cz
Představitel MUDr. Davida Suchého z Ordinace JAN ČENSKÝ (57) se stal hned dvakrát obětí přepadení zlodějem! Zajímá vás, jak se v tu chvíli zachoval? Jako své někdejší postavy chrabrých princů, nebo jako ten největší strašpytel? Nezmohl se vůbec na...

Tato informační stránka o Jan Čenský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Čenský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes