Marie Imbrová

Related to

Auto u koupaliště v Jílovém srazilo chlapce. Utrpěl zranění

2.December » Děčínský deník
Ke střetu osobního auta s chodcem došlo v pondělí 2. prosince v poledne v Teplické ulici v Jílovém. Auto srazilo u koupaliště chlapce. Na místo vyrazila záchranná služba, policisté i strážníci.

OBRAZEM: Troubení z věže zahájilo advent ve Varnsdorfu

2.December » Děčínský deník
Vánoční trhy, na kterých si bylo možné koupit jmelí nebo adventní věnce či jiné ozdoby, tvořivé dílny pro děti nebo Ježíškova pošta. To vše si mohli užít lidé, kteří v neděli 1. prosince odpoledne a v podvečer přišli na varnsdorfské náměstí E. Ben...

V Jiříkově hořela provozovna autoservisu. Na místě byli hasiči z pěti stanic

30.November » Děčínský deník
Před pátou hodinou ranní v sobotu 30. listopadu přijalo operační středisko Hasičského záchranného sboru hlášení o požáru provozovny autoservisu v obci Jiříkov.

Mugabe jako člověk dvojí tváře? Zimbabwané se musí probrat po jeho smrti ze šoku, říká afrikanistka

6.September » Radiožurnál
Pro obyvatele Zimbabwe bude smrt Roberta Mugabeho šok. „V čele státu byl 37 let, naprostá většina Zimbabwanů se narodila za Mugabeho, chodila do škol, kde visel portrét Mugabeho,“ vysvětluje v rozhovoru pro Český rozhlas Plus afrikanistka a bývalá...

Tip Deníku: Komentovaná prohlídka výstav Africký šperk a umění

Komentovaná prohlídka výstav Africký šperk a umění se koná 24. 7. 2019 v 15.00 hodin a vstupné je 50.- Kč.

Africký šperk a umění

21.June » Informuji.cz
Africké šperkařství má tisíciletou tradici a nezastupitelnou roli... | Děčín - (2019-06-06 00:00:00 - 2019-09-30 00:00:00)

Děčín se přesouvá do Afriky. Vernisáž nabídne Africké trhy či workshopy

Děčín – Teploty šplhající nad 30 stupňů Celsia přímo vybízejí k myšlenkám na Afriku. A nemusí zůstat jen u nich. V děčínském oblastním muzeu totiž dnes začíná vernisáží Africké léto. To kromě výstav nabídne také třeba Africké trhy nebo workshopy.

Naše školka: Ve středu představíme děti z MŠ Rudolfova

Děčínsko - Seriál Deníku Moje první tablo ze školky pokračuje. Jeho prostřednictvím představujeme tabla jednotlivých tříd mateřských škol na Děčínsku. Ve středu přinese tištěný Děčínský deník čtenářům další díl tohoto seriálu.
Miro Šmajda - Zpěvák
Adam Mišík - Český zpěvák
Petr Čtvrtníček - Český herec
Panna Marie - Matka Ježíšova

Tato informační stránka o Marie Imbrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Imbrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes