15
new stories - click to show

Bogdan Jablonci

Related to

Obránce Brabec pokračuje v Plzni. Spartu opouští rumunský reprezentant

29.May » Týden.cz
Reprezentační obránce Jakub Brabec podepsal s fotbalovou Plzní tříletou smlouvu. Viktoria se na šestadvacetiletého stopera rozhodla uplatnit opci. Klub o tom informoval na svém webu. Sparťanský odchovanec přišel na západ Čech v únoru z belgického ...

Sparta neuplatnila opci na Chipcia, rumunský reprezentant se vrací do Anderlechtu

29.May » ČT sport
Spartu opouští rumunský obránce Alexandru Chipciu, který na Letné rok hostoval z Anderlechtu Brusel. Vedení pražského klubu na třicetiletého reprezentanta neuplatnilo opci a hráč se vrací do Belgie.

Rumunská kolonie ve Spartě se rozpadá. Chipciu se vrací do Belgie

29.May » Sport.cz
Fotbalisty Sparty opouští rumunský obránce Alexandru Chipciu, který na Letné rok hostoval z Anderlechtu Brusel. Vedení pražského klubu na třicetiletého reprezentanta neuplatnilo opci a hráč se vrací do Belgie.

Rumun Chipciu ve Spartě skončil. Plzeň naopak uplatnila opci na stopera Brabce

29.May » iFotbal.com
"Rozhodli jsme se jít do budoucna jiným směrem, proto jsme neuplatnili opci a jeho hostování se v přestup nezmění. Chtěl bych Alexovi poděkovat za vždy profesionální přístup, po celou dobu jeho angažmá ve Spartě byl dobrým vzorem pro naše mladé hr...

Ve Spartě skončil rumunský reprezentant Chipciu

29.May » Eurofotbal.cz
Sparty opouští rumunský obránce Alexandru Chipciu, který na Letné rok hostoval z Anderlechtu Brusel. Vedení pražského klubu na třicetiletého reprezentanta neuplatnilo opci a hráč se vrací do Belgie.

Chipciu se po roce vrací do Anderlechtu. Sparta neuplatnila opci

29.May » iSport.cz
Fotbalisty Sparty opouští rumunský obránce či záložník Alexandru Chipciu, který na Letné rok hostoval z Anderlechtu Brusel. Vedení pražského klubu na třicetiletého reprezentanta neuplatnilo opci a hráč se vrací do Belgie.
Tomáš Rosický - Český fotbalista
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Bogdan Jablonci zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bogdan Jablonci" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes