Fota Jan

Vztahuje se k

Monitor Jana Paula: František Ronovský v Příbrami, aneb čas plného zhodnocení jeho díla teprve přijde

9.srpna » Britské listy
František Ronovský, detail obrazu. Foto Jan PaulMalíř František Ronovský (1929 – 2006) je bez ohledu na to, co si myslí část odborné veřejnosti gigant české poválečné figurální malby, a neopominutelný minimálně v evropském kontextu jak svými human...

Slovinec Pogačar vyhrál závěrečnou etapu i celý Závod míru U23

3.června » RoadCycling.cz
Dokonalý šach mat dal všem soupeřům letošního ročníku Závodu míru U23 Grand Prix Priessnitz spa slovinský reprezentant Tadej Pogačar.

Ital Battistella udržel vedení na Závodu míru, Švýcar Hirschi zvítězil na Dlouhých stráních

2.června » RoadCycling.cz
Královskou etapu letošního Závodu míru U23 Grand Prix Priessnitz spa, která vedla z Krnov na Dlouhé stráně, vyhrál švýcarský reprezentant Marc Hirschi, trikot vedoucí jezdce závodu si ale udržel dnes v cíli osmý Ital Samuele Battistella. Na Hirsch...

Ital Battistella vyhrál v Rýmařově a vede i celkově

2.června » RoadCycling.cz
Na Závodu míru U23, Grand Prix Priessnitz Spa, došlo hned po první etapě k převlékání žlutého trikotu lídra závodu.

Ohlédnutí za Valticemi

24.dubna » RoadCycling.cz
Divácky i závodně byl druhý závod V4 a třetí pohárový Kalas Cup opravdu zajímavý. Především klasikářský okruh připravil zajímavé momenty, podívejme se ve výběru fotografií na úskalí sobotního závodu.

Zahálka vítězem druhého závodu KALAS CUPu 2018

16.dubna » RoadCycling.cz
V pořadí druhý díl závodů Českého poháru na silnici KALAS CUP 2018 je minulostí. Na start nejtěžšího závodu celého seriálu, který se jel v okolí Kyjova, se dnes postavili nejen kategorie mužů, ale také mládež a ženy.

Benefice ArtForum/ICZ vynesla 578.000 korun, 175 tisíc získal projekt Můj nový život

29.března » CIO Business World.cz
Tereziánský sál břevnovského kláštera v Praze se stal ve čtvrtek 22. března 2018 místem konání v pořadí již dvacáté benefiční aukce Skupiny ICZ a virtuální galerie ArtForum. Dražilo se 30 uměleckých děl významných českých výtvarníků a fotografů a ...

Z historie naší klasiky, která se odehrává mezi Brnem a Velkou Bíteší

20.března » RoadCycling.cz
,,Bíteš" je nejznámější a nejtradičnější jednorázový závod České republiky a jediná klasika současného závodního kalendáře. První ročník závodu Brno - Velká Bíteš - Brno se jel už v roce 1977.

Volby 2018 až 2026 – velký přehled: Každý rok půjdeme k urnám i několikrát. O co v dalších volbách půjde?

9.února » Reflex.cz
Devět let, patnáctery volby. Takový je plán od teď do roku 2026. Pokud vše půjde tak, jak má, první volební prázdniny nás čekají až v roce 2027. Během následujících tří let ale absolvujeme šestery volby.

Ředitel Krkonošského národního parku Jan Hřebačka rezignoval

24.října » Naše voda
Odejít z funkce ředitele Správy Krkonošského národního parku se rozhodl její ředitel Jan Hřebačka. Oznámil to KRNAP ve své zprávě. „Ve […]

Dotování elektromobilů je neefektivní snižování emisí

1.července » OSEL.cz
Na problém s emisemi aut lze jít různě. Například úpravou řídící jednotky, která pozná, kdy je auto na STK. Jde to ale i poctivě. Jak ale tento čtvrtek zaznělo z Kanady, ne každá poctivost je efektivní a rozumná.

Tato informační stránka o Fota Jan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fota Jan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes