15
new stories - click to show

Fota Martin

Related to

Irsko nezařadilo Česko na seznam bezpečných zemí

22.July » Novinky.cz
Irská vláda ve středu zrušila povinnou dvoutýdenní karanténu pro obyvatele 15 evropských zemí, uvedla agentura Reuters. Česko na zeleném seznamu Irska nefiguruje, protože těsně neplní podmínku o nanejvýš pěti nakažených lidech na 100 tisíc obyvatel.

Deset let od posledního hokejového zlata. Co dělají šampioni dnes?

19.May » iSport.cz
Vzpomínky na poslední české zlato z hokejového šampionátu už jsou pořádně zanesené prachem. Z výběru Vladimíra Růžičky, který nečekaně uspěl na MS 2010 v Německu, ale většina hráčů dál profesionálně hraje! Co teď mistři dělají?

TOP 100 ligových fotbalistů: profesor, super klenot i objev. A vítězem je...

9.April » iSport.cz
POŘADÍ NA 25. - 1. MÍSTĚ | Počtvrté vyhlašuje exkluzivní společnost expertů Sport Magazínu nejlepšího ligového fotbalistu současnosti. V závěrečném čtvrtém dílu si projděte pořadí od pětadvacáté pozice až na úplný trůn. Kdo se stal vítězem ankety?...

Zemřela Dana Zátopková, olympijské vítězce bylo 97 let

13.March » Aha!
Vdova po nejúspěšnějším československém atletovi Emilu Zátopkovi (†78) byla dvojnásobnou olympijskou medailistkou v hodu oštěpem a dvojnásobnou mistryní Evropy.

Jiný svět neexistuje

26.November » Divadelní noviny
Dnes a zítra je na programu PDFNJ inscenace Münchner Kammerspiele Farm Fatale v režii francouzského dramatika, režiséra a scénografa Philippa Quesna. Inscenaci viděla v Paříži naše francouzská dopisovatelka.

Na Slovácku poteče svatomartinské pivo

7.November » Novinky.cz
Letošní svatomartinská tradice bude vskutku jedinečná. Nejen, že díky výjimce udělené Vinařským fondem lze degustovat svatomartinská vína již od pátku 8. 11., letos bude také možné ochutnat svatomartinské pivo.

Mladí hasiči Písecka se utkali v Podolí I

8.September » Jihočeské týdeníky
PODOLÍ I - Na fotbalovém hřišti v Podolí I se v neděli 8. září uskutečnil předposlední závod letošní okresní pohárové soutěže mladých hasičů. Do Podolí I přijelo celkem 29 týmů přípravek, mladších i starších hasičů a smíšených družstev. Sbíraly se...

Každé zdravotnictví na světě spolkne jakékoli peníze

Kvůli nedostatku financí musí nemocnice občas odsunout léčbu pacientů, na které už nejsou v rozpočtu peníze. „Stává se nám, že stojíme před dilematem, jestli říct pacientovi, ať si počká na nové období, nebo ať jde do jiné nemocnice. To není dobrá...

Je to naše!!!

29.March » Divadelní noviny
To divadlo je naše!!! křičí mladí herci z jeviště divadla Komedie. Festival Nová Komedie zaměřil svůj program na tvorbu mladých umělců, kteří již v kulturním světě zanechali výraznější stopu - především pak na režisérku Annu Klimešovou.

Jen tak cestou z divadla (No. 29)

18.February » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Inscenovat Topola je krkolomná věc - s jeho imaginací, fantazií, s jeho běsy a živočišnými atavismy aneb Topolův román Noční práce v dramatizaci Jana Mikuláška a Marty Ljubkové.

Pravidla pro vymezení maximální ceny léku jsou pevně dána

7.January » Česká pozice.cz
Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) má od letošního roku přehled, za kolik farmaceutické firmy skutečně dodávají léky do státních nemocnic. Odmítá obavy, že se kvůli tomu začnou výrazněji měnit ceny a úhrady léků. „Není úplně pravda, že veškeré...

Tato informační stránka o Fota Martin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fota Martin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes