15
new stories - click to show

Jakub Jančík

Related to

Morava: Předpoklady se naplnily, zvítězil Filip Ocelka

13.October » Autosport.cz
Rally Morava, čtvrté klání Čermák a Hrachovec ADAM Cupu 2020, nabídlo dramatickou zápletku. V duelu o vítězství i napínavý souboj o třetí příčku, ve kterém byli 'namočeni' hned tři jezdci. Nakonec si prvenství vybojovali Filip Ocelka s Jaroslavem ...

Morava Šternberk: Čeká nás v Adam Cupu další bitva?

7.October » Autosport.cz
Dvě předchozí klání Adam Cupu v podhůří Jeseníků dopadla vždy podobně. Odstup vítěze a druhého v pořadí nebyl nijak zásadní. V roce 2015 necelých devět vteřin, v sezoně 2018 rozhodovalo dokonce pouhých sedm desetin.

Vyškov: Bitva do posledních metrů pro Daniela Poláška

22.September » eWRC.cz
Třetí závod Čermák a Hrachovec Adam Cup nabídl strhující bitvu, ze které nakonec vyšli vítězně Daniel Polášek a Kateřinou Pohlídalovou.

Vyškov: Zkušení harcovníci proti debutantům

10.September » Autosport.cz
Po měsíci zavítá Čermák a Hrachovec Adam Cup 2020 opět na Moravu. Třetí podnik poháru identických vozů Opel Adam Cup bude hostit Vyškov. Rally Vyškov bude třetím závodem Liqui Moly Rallysprint Série.

Vyškov: Zkušení harcovníci proti debutantům

10.September » I-Motorsport.cz
Po měsíci zavítá Čermák a Hrachovec Adam Cup 2020 opět na Moravu. Třetí podnik poháru identických vozů Opel ADAM Cup bude hostit Vyškov.

VelMez: Dramatické bitvy od začátku do konce

2.September » I-Motorsport.cz
Čermák a Hrachovec Adam Cup 2020 pokračoval začátkem srpna v okolí Valašského Meziříčí, Kopřivnice a Fulneku.

VelMez: Dramatické bitvy od začátku do konce

19.August » Autosport.cz
Čermák a Hrachovec Adam Cup 2020 pokračoval začátkem srpna v okolí Valašského Meziříčí, Kopřivnice a Fulneku. V rámci Liqui Moly Rallysprint Série se na pomezí Valašska a Lašska odjel Kowax Rallysprint. Vítězem pohárové klasifikace se podruhé v se...

Tato informační stránka o Jakub Jančík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Jančík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes