15
new stories - click to show

Alexandr Janovský

Related to

Lady Karneval, scénky i filmy. Na Karla Gotta zavzpomínají i v éteru

30.September » Kultura Deník.cz
Rok s Karlem bez Karla. To je komponovaný pořad na Dvojce, kterým Český rozhlas připomene 1. října rok od úmrtí českého zpěváka.

Většina studentských kolejí hlásí, že má plno

2.September » Novinky.cz
Vysoké školy ještě s určitostí nemohou vědět, jaký formát výuky budou muset na podzim zvolit, zájem o koleje ale zůstává i přes pokračující epidemii koronaviru obrovský. Poptávka stále převyšuje nabídku, vyplývá z informací, které Právo získalo od...

Další galerie se chystají otevřít, řadě omezení se ale nevyhnou

24.April » Novinky.cz
Tři velké výstavy se měly otevřít v Moravské galerii v Brně ve čtvrtek, kvůli pandemii koronaviru se však jejich zahájení odkládá na podzim.

Po beatu, bigbeatu a rocku je tu Jazz Rock Line 1971–1981!

1.February » topvip.cz
Jak se stalo v posledních letech dobrým zvykem, začátek roku patří v Supraphonu novému dílu dramaturgické »Line« řady, jež mapuje vývoj české hudební scény od doby beatové dál. Novinka, pojmenovaná Jazz Rock Line 1971–1981 navazuje na dříve vydané...

Kvůli Gottově pohřbu televize mění program

10.October » Novinky.cz
Česká televize, Nova, Prima a další stanice reagují na poslední rozloučení s Karlem Gottem a mění v pátek a sobotu velmi podstatně své vysílání.

Lidé se loučí s hercem Jaroslavem Kepkou

3.May » Novinky.cz
Poslední rozloučení s hercem Jaroslavem Kepkou proběhne od 11.00 v pražském Divadle na Vinohradech. Kepka zemřel 24. dubna ve věku 83 let.

Zemřel herec a dabér Jaroslav Kepka

24.April » Novinky.cz
Ve věku 83 let zemřel ve středu po dlouhé nemoci herec a dabér Jaroslav Kepka. Českému rozhlasu Radiožurnál to oznámil jeho synovec, herec a režisér Ondřej Kepka.

Tato informační stránka o Alexandr Janovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Janovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes