JenProŽeny.cz

Popis:

Každý den vás čeká skvělé čtení jen pro ženy - krása, zdraví, celebrity, videa, móda, diskuse, poradny, vztahy, diety, recepty ...

URL:

http://www.jenprozeny.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

6,9 položek/den

Vyžadují barvené vlasy speciální péči?

13:41
Jestliže si své kadeře barvíte, měla byste vědět, zda a proč je pro vás důležité používání péče speciálně určené pro tento typ vlasů. Tajemství barvených vlasů totiž nespočívá jen v šikovnosti kadeřníka či výběru domácí barvy, ale především následné péči.

9 tipů, jak se zlepšit v cizím jazyce

12:00
Důležitá rada na úvod: Není dobré mít přehnaná očekávání. Lepší je dát si o něco menší cíl, radovat se z jeho splnění, a tím se motivovat do dalšího studia. Přinášíme 9 tipů, které vám pomůžou se zlepšovat!

Tina Bydlíme: Větší výskyt srdcí

8:02
Naladit se na valentýnskou atmosféru můžeme různými způsoby. V interiéru jsou povzbuzovacím prostředkem kytky, výstavky fotek, které zachycují pěkné chvíle společného života, svíčky a pár doplňků ve tvaru srdce. Jestliže valentýnský svátek není nic pro vás, dají se podobné kousky využít vždy, když zatoužíte pro troše romantiky.

Aerobik pořád frčí. Proč byste mu měla dát šanci i vy?

17:12
Spousta žen touží po jednoduchých rytmických krocích, které bez problému zvládnou. Aerobic není cvičení „na sílu“, je opakem silových výkonnostních lekcí. Naopak je určen ženám, které si chtějí cvičení hlavně užít!

Nenechte se zmást! Pět největších mýtů o tělesném tuku

15:28
Hodně se o něm mluví a téměř všichni se ho snaží zbavit. Přitom se o něm šíří tolik dezinformací. Ano, řeč je o tělesném tuku. Co tuk vlastně je, proč ho tělo tvoří a je vůbec zdravé se ho zbavovat? Na tyto otázky si dokáže odpovědět jen zlomek lidí. Jakých pět největších mýtů o tělesném tuku mezi lidmi kolují?

Kam vyrazit v Evropě za romantikou

18.ledna
Svátek zamilovaných se rychle blíží. Pokud si chcete užít romantický víkend v Evropě, máme pro vás skvělé tipy:
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes