JenProŽeny.cz

Popis:

Každý den vás čeká skvělé čtení jen pro ženy - krása, zdraví, celebrity, videa, móda, diskuse, poradny, vztahy, diety, recepty ...

URL:

http://www.jenprozeny.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

9,2 položek/den

Seznamovací aplikace, které nejvíc frčí

19:09
Seznámit se „organicky“ je v dnešní hektické době celkem náročné. Většina lidí je vytížených, má spoustu práce i koníčků a pak nemají čas, a často ani energii, se seznamovat.

Proč se jen 1 z 10 Čechů cítí být fit?

18:00
Průzkum přinesl varovná zjištění ohledně výživy, pohybu a stresu Čechů. Čtvrtina lidí ignoruje preventivní prohlídky u lékaře, třetina se přejídá, polovina nesportuje. Jen jeden z deseti Čechů se cítí být fit.

Co právě teď frčí na instagramu? #2

17:25
Jaké fotoeditory čili aplikace na úpravu fotek, díky nimž si můžete hrát s jasem, kontrastem či filtry, jsou nejlepší? Poradíme!

Nejlepší podzimní kosmetika? Dýňová!

16:17
Dýně není skvělá jenom na vydlabávání a na polévku. Jelikož má také plno zkrášlujících benefitů, je obrovským hitem. Vyzkoušejte ji i vy!

Lukášek z dětského domova: Dospělí říkají, že jsem k neunavení

13:57
Lukášovi je teprve sedm let a vyrůstá v Dětském domově ve Valašském Meziříčí. V září nastoupil do první třídy, ale o jeho oblíbeném předmětu – tělocviku – bylo rozhodnuto předem. Lukášovým největším koníčkem je totiž sport všeho druhu. Nejvíce ale propadl hokeji. Věnovat se mu může i díky podpoře Nadačního fondu Albert, který mu letos splnil také jedno velké přání.

Miluji šperky, zlato a diamanty

10:30
Nezapomeňte, že život je příliš krátký na nošení nudných šperků! Díky nim se budete cítit výjimečně, dotvoříte s nimi svůj styl a podtrhnete ženskost. Připravili jsme si pro vás ochutnávku našich nejoblíbenějších citátů o špercích. Který se vám líbí nejvíc?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes