JenProŽeny.cz

Popis:

Každý den vás čeká skvělé čtení jen pro ženy - krása, zdraví, celebrity, videa, móda, diskuse, poradny, vztahy, diety, recepty ...

URL:

http://www.jenprozeny.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

7,6 položek/den

Slavné páry, které jsou minulostí

17:10
I slavní lidé jsou smrtelníci, kteří si krom slávy užívají také obyčejné strasti života. Mezi ně bohužel patří i rozchody a rozvody, kterých bylo v první polovině letošního roku víc než dost.

Naučte se říkat NE!

15:25
Můžete se pro druhé rozkrájet, až vám nezbývá žádný čas a síla pro vás samotnou? Chyba! Poznejte, kdy prostě musíte bez výčitek odpovědět: „Ne, to neudělám!“

Jak pečovat o vlasy v létě? Radí blogerka Nicole

14:50
Horka i typické letní aktivity (koupání, opalování) dávají vlasům pořádně zabrat. Jak o ně správně pečovat? Zeptali jsme se blogerky Nicole (stylishwhiterabbit.com).

Pojďte do kina: Ten pravý, ta pravá

12:27
Keanu Reeves a Winona Ryder se po dlouhé době potkávají na filmovém plátně v komedii. Setkají se na svatbě jako hosté, ale romantická atmosféra, všeobecné veselí, smích a štěstí je jim protivné. Tenhle víkend je potřeba hlavně přežít, co nejdřív zmizet a nikoho z těch usměvavých svatebních troubů už nikdy nevidět.

TOP zábavní parky v Evropě

11:20
V Evropě najdete přes 300 zábavních parků, jak vybrat ten pravý? Srovnávací portál ShopAlike se rozhodl připravit Ultimátní hodnocení zábavních parků v Evropě, které vám pomůže s výběrem pro rodiny s dětmi i adrenalinové nadšence.

Jak vybrat trampolínu krok za krokem

9:01
Jestliže vybíráte trampolínu, ať už pro své ratolesti nebo i pro vás samotné, pak není divu, že se v záplavě trampolín na trhu dost možná ztrácíte. Všechny vypadají na první pohled podobně, avšak při bližším prozkoumání se až diametrálně liší. Udělali jsme průzkum za vás a zjistili jsme, jaké parametry by měla splňovat ideální trampolína a jak ji vybrat.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes