JenProŽeny.cz

Popis:

Každý den vás čeká skvělé čtení jen pro ženy - krása, zdraví, celebrity, videa, móda, diskuse, poradny, vztahy, diety, recepty ...

URL:

http://www.jenprozeny.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

9 položek/den

Filmy podle skutečné události, které vám změní život

17:12
Také jste někdy nad filmem kroutili nevěřícně hlavou, kdo mohl vymyslet takovou krkolomnou a nevěrohodnou zápletku? Často to bývá i život sám!

5 tipů, jak si zlepšit angličtinu na internetu

15:28
Kdo používá internet, je v pravidelném kontaktu s angličtinou. To platí pro děti i pro dospělé. Jak ho ale využít k opravdovému zlepšení jazykových znalostí?

Kdo zazářil na Emmy Awards 2018

12:00
Vyhlášení jubilejního 70. ročníku prestižních televizních cen Emmy 2018 bylo plné krásných žen a mužů. Podívejte se s námi na top outfity slavných.

Kde hledají múzu mladé talenty?

12:00
I účes může být umělecké dílo. Podívejte se sami na práci finalistů prestižní kadeřnické soutěže L’Oréal Professionnel Style & Colour Trophy, která se u nás koná již popatnácté a vítězové pojedou potřetí reprezentovat Českou republiku a Slovensko na mezinárodní finále, kde poměří své síly se špičkovými kadeřníky z celého světa!

Asijské bistro WOKIN prowokuje chutí

12:00
Vyzkoušejte umění šéfkuchaře WOKIN i v nově otevřené pobočce, jejíž interiér zdobí slavná mozaika. Všechny pokrmy připravujeme vždy z čerstvých surovin během pár minut, přímo před vašima očima.

Chladnější počasí přeje čokoládě

11:27
Kakaové boby mají spoustu pozitivních účinků na naše zdraví. Výrobky z nich zase skvěle chutnají. To jsou hlavní důvody, proč si tak rádi dopřáváme čokoládu a další pamlsky z kakaa!

Nový trend dovolené? Party hotel!

10:18
Pro všechny, kdo se rádi baví od rána do noci a klidně i od noci do rána, vzniká v přímořských letoviscích nový trend: party hotely. Co takhle prožít dovolenou jako nekonečnou party?

Líčení podle hvězd: Sandra Bullock

8:01
Hollywoodská herečka nepatří mezi prvoplánové krasavice. Stejně si ale vždy při pohledu na ni musíme položit otázku: Jak to dělá, že v 54 letech vypadá tak fantasticky?

Vyhrajte zlatý náramek s diamantem!

0:06
Chcete udělat radost sobě nebo potěšit kamarádku, sestru nebo maminku? Zkuste své štěstí a vyhrajte jeden ze tří zlatých náramků ALOve.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes