15
new stories - click to show

František John

Related to

Zábřeh: Humenec ožil otevřením vyhlídky

Slavnostní otevření vyhlídky na Humenci v Zábřehu proběhlo ve čtvrtek 16. září. Z pódia se rozezněla hudba folk & country kapely Madalen i akustické pop skupi-ny Vlny.

Humenec ožil otevřením vyhlídky

22.September » Zábřeh
Slavnostní otevření vyhlídky na Humenci v Zábřehu proběhlo ve čtvrtek 16. září. Z pódia se rozezněla hudba folk & country kapely Madalen i akustické pop skupi-ny Vlny. Děti zabavila dílna BUUK či aktivity přepravené místními skauty. Večer se nad Z...

Opravy škol mají zpoždění, někde si děti prodlouží prázdniny až o týden

31.August » iRegiony Impuls
Některým základním školám v Olomouckém kraji se nepodaří zahájit nový školní rok včas. Důvodem jsou úpravy a rekonstrukce, které se protahují. Žáci, kteří se v minulém školním roce učili hlavně z domova u počítačů, si tak budou muset na setkání v ...

Zábřeh: Městský bazén má nové rozvody vzduchotechniky

V červnu letošního roku byla zahájena rekonstrukce rozvodů vzduchotechniky v bazénové hale krytého bazénu. Původní ocelové potrubí poškozené korozí bylo nahrazeno potrubím plastovým.

Bazén v Zábřehu má novou vzduchotechniku. Návštěvníkům už nebude zima

23.August » Olomoucká Drbna
Krytý bazén v Zábřehu se dnes po více než dvouměsíční přestávce opět otevřel veřejnosti. Areál dostal novou vzduchotechniku, takže uvnitř už nebude zima. Na chlad si v minulosti návštěvníci bazénu stěžovali. Investice byla přes dva miliony korun.

Fotbal už tak netáhne, obce budují skateparky či workoutová hřiště

13.August » iRegiony Impuls
Jeseník, Šumperk, ale třeba i vesnice Postřelmov budují na severu Olomouckého kraje nová sportoviště. Nejde však o tradiční běžecké ovály, nebo fotbalová hřiště, ale o moderní hřiště, která kopírují oblíbené pohybové aktivity mládeže.

Ztracený zvon se vrátil po sedmdesáti letech do Zábřehu

6.August » iDNES.cz
Do Zábřehu se vrátil zvon, který byl přes sedmdesát let nezvěstný. Letos se objevil v nabídce aukčního portálu v Trutnově. Koupili ho zábřežští patrioti.

Ceny materiálů zásadně rostou, města ale investice neomezují. Zatím

8.July » Deník.cz
Kubík trámů na krovy v lednu za šest a půl tisíce korun, nyní o dva tisíce víc. Ocel dražší o šedesát až osmdesát procent, OSB desky za dvojnásobek. Stavebnictví postihlo prudké zdražení materiálů. Města na Šumpersku a Jesenicku však kvůli rostouc...

Zpravodaj Zábřeh - číslo 9 [PDF, 3,6 MB]datum vydání 30.06.202130.6.2021 | Složka dokumentů: Zpravodaj Zábřeh 2021 HNĚVKOV FEST

30.June » Zábřeh
Tradiční a léty prověřený festival se uskuteční v pátek 2. července na hřišti v Hněvkově. Těšit se můžete na nové playlisty zavedených kapel 4WD, Mixed Emotions a Kopjam. Akci, která bude zahájena v 17 hodin, pořádá SDH Hněvkov.

Město investuje do svých bytových domů

29.June » Zábřeh
Téměř pět milionů korun investuje letos á radnice do svých bytových domů. S opravami střech i zateplením budov se začalo již v dubnu. Aktuálně probíhá zateplení bytového domu na náměstí Osvobození a zadní části bytového domu na ulici Žižkova. Doko...

Skalička se může těšit na nové workoutové hřiště

28.June » Zábřeh
Do finální podoby vstupuje příprava obnovení workoutového hřiště na Skaličce. Sestava bude obsahovat šest hrazd, dvě ručkovadla, žebřík, šikmou a rovnou lavici, dvě půlbradla a šplhací tyč. Prostor u hřiště doplní také stůl na stolní tenis.

Zpravodaj Zábřeh - číslo 7 [PDF, 3,7 MB]datum vydání 19.05.202118.5.2021 | Složka dokumentů: Zpravodaj Zábřeh 2021 Oznámení o p

18.May » Zábřeh
Ve středu 19. května od 8 do 11 hodin bude z důvodu opravy poruchy na vodovodním řadu přerušena dodávka vody v ulicích U Vodárny, část ulice Havlíčkova, část ul. Kopečná, část ul. Dvořákova, V Hliníku a Oborník.
František Lízna - Český jezuitský kněz

Tato informační stránka o František John zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František John" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes