František John

Vztahuje se k

V Zábřehu probíhá rekonstrukce atletického oválu, naposledy byl modernizován v roce 1965

22.listopadu » Olomoucká Drbna
V podzimních měsících byla zahájena dlouho očekávaná rekonstrukce atletického oválu a zázemí pro technické disciplíny na zábřežském stadionu. Zábřežský atletický stadion prošel modernizací naposledy v roce 1965.

Dopravní výchova je podle expertů nutností. Hejtmanství podpoří renovaci a výstavbu dopravních hřišť

19.listopadu » ČRo Olomouc
Olomoucký kraj podporuje výstavbu a obnovu dětských dopravních hřišť. Na nutnost dopravní výchovy dlouhodobě upozorňují dopravní experti. Nové dopravní hřiště vznikne například v Zábřehu. Celkem do nich hejtmanství investuje 3 miliony korun.

Lesnická ulice v Zábřehu je nejzničenější silnicí v Olomouckém kraji, rozhodli řidiči v anketě

18.listopadu » ČRo Olomouc
Nejzničenější silnici v Olomouckém kraji najdete podle řidičů v Lesnické ulici v Zábřehu. Hlasovali pro ni v anketě Výmoly.cz. Vedení města se brání s tím, že jde o polní cestu. Navíc patří několika desítkám majitelů, a její oprava je tak kompliko...

Zábřežská kuželna prochází rekonstrukcí, podívejte se na fotky před a po

27.října » Olomoucká Drbna
Zásadní rekonstrukcí prochází od minulého roku budova kuželny v areálu městského stadionu. Kuželna slouží pro potřeby kuželkářského klubu, který zde hraje ligové soutěže. Samotná budova i zázemí kuželkářského klubu již nedopovídalo dnešním normám ...

Koaliční dohoda bude v Zábřeze podepsaná již zítra

24.října » Olomoucká Drbna
K podpisu koaliční dohody, která vedle personálního obsazení rady města či zásad spolupráce obsahuje také programové priority koalice, dojde ve čtvrtek 25. října v 16 hodin ve velké zasedací místnosti městského úřadu Zábřeh.

Zábřeh: Koalice už má základní kontury

13.října » ParlamentniListy.cz
V týdnu po komunálních volbách proběhly schůzky budoucích koaličních partnerů. Vítězná KDU-ČSL nabídla spolupráci STAN a Nezávislé volbě. Město dál povede dosavadní starosta a lídr vítěze voleb František John.

Zábřeh na Šumpersku povede dál dosavadní starosta lidovců František John

13.října » Olomoucká Drbna
Zábřeh na Šumpersku povede v následujících čtyřech letech nadále dosavadní lidovecký starosta František John.

Tato informační stránka o František John zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František John" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes