15
new stories - click to show

Radek Vincour

Related to

Přenos z rozsvícení vánočního stromu začíná v 16.50 hodin

29.November » Uničov
Dnešní rozsvícení vánočního stromu bude přenášeno na YouTube. Vysílání začíná v 16.50 hodin. Ještě před tím, ve 13.00 hodin, požehná P. Dariusz Trzaskalik velký dřevěný betlém stojící vprostřed Masarykova náměstí.

Po Uničově bude jezdit alegorický vůz se stromkem a muzikanty

27.November » Seznam Zprávy
Alegorický vůz s vánočním stromkem a muzikanty bude v neděli projíždět ulicemi Uničova na Olomoucku, aby v době pandemie koronaviru pomohl ve městě navodit adventní atmosféru.

Letošní rozsvícení vánočního stromu i adventní trh budou mít neobvyklý průběh

25.November » Uničov
Slavnostní rozsvícení vánočního stromu proběhne první adventní neděli 29. listopadu a bude živě přenášeno na YouTube. O víkendu 12. a 13. prosince se uskuteční adventní farmářský trh. Výlohy obchodů na náměstí také ozdobí betlémy.

Lidé drželi víc pospolu, hodnotí starostové Litovle a Uničova jarní karanténu jejich měst

10.November » ČRo Olomouc
Dva týdny v karanténě prožili ve druhé polovině březně lidé z Litovle, Uničova a Červenky kvůli vysokému počtu nakažených koronavirem. S tím se teď ale potýká celé Česko. Jak se s ohledem na akutální dění dívají obyvatelé zmíněných měst zpětně?

Lidé drželi víc pospolu, hodnotí starostové Litovle a Uničova jarní karanténu jejich měst

4.November » ČRo Olomouc
Dva týdny v karanténě prožili ve druhé polovině březně lidé z Litovle, Uničova a Červenky kvůli vysokému počtu nakažených koronavirem. S tím se teď ale potýká celé Česko. Jak se s ohledem na akutální dění dívají obyvatelé zmíněných měst zpětně?

Do Senátu chtějí v Olomouckém kraji lékaři, exministr či astrolog

1.October » iRegiony Impuls
Ve dvou obvodech kraje budou lidé o víkendu vybírat na dalších šest let nové senátory. Na rozmezí Olomoucka a Šumperska se v obvodu číslo 66 se utká sedm kandidátů, v přerovském obvodu číslo 63 se o senátorské křeslo uchází jedenáct lidí.

Kdo bude senátorem za Olomoucko? Tady jsou kandidáti

28.September » Olomoucký deník
Astrolog, lékař, rocker i fotbalový funkcionář. O křeslo v Senátu bude letos ve volebním obvodu 66, jenž zahrnuje západ Olomoucka a Zábřežsko, bojovat sedm uchazečů. Protože jsou čtyři ze sedmi kandidátů starostové, je jedním z hlavních témat sená...

RNDr. Miloš Vystrčil

18.September » ParlamentniListy.cz
V sobotu 19. září zavítá na návštěvu Uničova předseda Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil. Ve městě jej přivítá starosta Uničova a kandidát do Senátu za Občanskou demokratickou stranu Radek Vincour.

Občanská demokratická strana

Nové webové stránky v těchto dnech spouští Radek Vincour, starosta Uničova a kandidát Občanské demokratické strany do Senátu za volební obvod 66 Olomouc – západ. Zájemci web najdou na adrese radekvincour.cz.

Občanská demokratická strana

Poprvé skladbu zahrál v březnu z věže radnice, aby povzbudil občany Uničova sevřeného koronavirovou karanténou.

Všechno má pomalý rozjezd, pořád máme nálepku, konstatují starostové Uničova a Litovle

17.July » ČRo Olomouc
Obě města, stejně jako Červenka a další okolní obce, jsou pro řadu lidí synonymem koronavirové pandemie. Dva týdny byla v březnu celá oblast neprodyšně uzavřená. Návštěvníkům, kterých přijíždí během letošních prázdnin mnohem méně než v minulých le...

Média ho objevila kvůli koronaviru. Teď chce být starosta Uničova senátorem

14.July » Seznam Zprávy
Třiapadesátiletý starosta Uničova se v médiích objevoval během koronavirové epidemie, kdy se Uničov spolu s ostatními obcemi ocitl na dva týdny v izolaci od okolního světa. Nyní se rozhodl kandidovat na senátora.
Karel Korytář - politik - ČSSD
Tomáš Kladívko - politik - ODS
Jiří Lajtoch - politik - ČSSD
Eva Richtrová - politik . ČSSD
Radek Sušil - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Radek Vincour zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Vincour" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes