15
new stories - click to show

Jiří Lajtoch politik - ČSSD

Related to

Odškodnění pro bývalého primátora Přerova Lajtocha za stíhání bylo příliš nízké, rozhodl Ústavní soud

30.June » Olomoucká Drbna
Bývalý primátor Přerova Jiří Lajtoch má nárok na větší odškodnění za své trestní stíhání. Pražské soudy mu přiznaly zhruba 360 tisíc korun, verdikt ale zrušil Ústavní soud. Lajtoch žádal 20 milionů korun. Kolik nakonec dostane, Ústavní soud neurčil.

V Přerově se rozšíří zóny se zákazem konzumace alkoholu na veřejnosti o nová místa, vytipovali je strážníci

20.November » Olomoucká Drbna
O okolí bývalého hotelu Strojař či nábřeží se rozrostou zóny, kde je v Přerově zakázáno popíjení alkoholu na veřejnosti. Rozšířit počet těchto míst se rozhodli přerovští radní především kvůli lidem pod vlivem alkoholu, kteří dělají problémy. Místa...

Senátní volby 2020: Seitlová a Carbol jdou za obhajobou. Lidovci zřejmě posílí

6.October » Deník Referendum
Tradiční předvolební analýza Deníku Referendum mapuje volební obvody, ve kterých se letos konají senátní volby. Závěrečný díl se zaměřuje na zbývajících devět moravských a slezských obvodů.

Senátní volby 2020: Němcová je spokojená. Tyto duely uvidíme ve druhém kole

3.October » eXtra.cz
Krajské a senátní volby skončily v sobotu ve 14 hodin. Volilo se do třetiny Senátu, a to celkem do 27 obvodů. Tři z nich jsou pražské. Kteří kandidáti postoupí do druhého kola. Zazářila například Miroslava Němcová. Jaké zajímavé duely můžeme čekat...

Volby v rouškách začaly. Olomoucko vybírá vedení kraje, někde i senátora

2.October » Olomoucký deník
V pátek ve dvě hodiny odpoledne se otevřely volební místnosti a lidé vybírají nové vedení Olomouckého kraje. V části Olomoucka a Šumperska a na Přerovsku si v prvním kole volí také svého senátora.

Voliči rozhodnou o tom, kdo bude vládnout v krajích

1.October » ČeskéNoviny.cz
Praha - Voliči rozhodnou v nadcházejících dvou dnech o tom, kdo bude vládnout v krajích po příští čtyři roky. K celkovému vítězství má nejlépe nakročeno vládní hnutí ANO. Je ale...

Do Senátu chtějí v Olomouckém kraji lékaři, exministr či astrolog

1.October » iRegiony Impuls
Ve dvou obvodech kraje budou lidé o víkendu vybírat na dalších šest let nové senátory. Na rozmezí Olomoucka a Šumperska se v obvodu číslo 66 se utká sedm kandidátů, v přerovském obvodu číslo 63 se o senátorské křeslo uchází jedenáct lidí.

Novojičínsko: O křeslo v senátu je nebývalý zájem

12.September » Novojičínský deník
Letošní volby do Senátu Parlamentu České republiky se částečně budou týkat také Novojičínska. Do volebního obvodu číslo 63 totiž spadá jedenáct obcí z okresu Nový Jičín.

Seznam kandidátů pro podzimní senátní volby

12.August » Novinky.cz
V dubnu 2020 vyhlásil prezident Miloš Zeman dny konání senátních voleb pro rok 2020. Současně se ve všech krajích mimo Prahu budou konat volby do krajských zastupitelstev.

Kandidáti ČSSD do Senátu nabízejí životní moudra, za která by se nemusel stydět ani třetiřadý lidový mudrlant

9.August » Svobodné fórum
Na webových stránkách České strany sociálně demokratické můžeme najít seznam jejích kandidátů do Senátu pro letošní říjnové volby. Je to pozoruhodná sestava, celkem 20 mužů. Nachází se mezi nimi šest současných členů horní komory Parlamentu, dva ř...

Dva bývalí ministři a skoroministr, pyrotechnik a generál do Senátu

2.August » prvnízprávy.cz
Česká strana sociálně demokratická oficiálně koncem července 2020 představila své kandidáty do horní komory parlamentu. Kandidáti na senátorské křeslo pod značkou ČSSD vystoupili společně s šéfem strany Janem Hamáčkem v Lidovém domě, aby prezentov...

Poslanec ANO Vrána složil mandát

31.July » Novinky.cz
Poslanec hnutí ANO Petr Vrána se vzdal poslaneckého mandátu, který byl zvolen v Olomouckém kraji. V podzimních doplňovacích volbách bude kandidovat do Senátu.
Otakar Veřovský - politik - ČSSD
Petr Guziana - Český lékař a politik
Hana Doupovcová - politik - ČSSD
Václav Koukal - politik
Miroslav Škaloud - politik - ODS
Adolf Jílek - politik - TOP09
Antonín Maštalíř - Politik za ČSSD
Eva Richtrová - politik . ČSSD

Tato informační stránka o Jiří Lajtoch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Lajtoch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes