Glen Johnson

Vztahuje se k

Johnson prodloužil smlouvu se Stoke City

18.dubna » iFotbal.com
Stoke City si pojistilo Glena Johnsona. Zkušený obránce měl s Potters kontrakt pouze do konce letošní sezóny, nyní se obě strany dohodly na jeho ročním prodloužení... Source: http://www.eurofotbal.cz/clanky/johnson-prodlouzil-smlouvu-se-stoke-city...

Johnson prodloužil smlouvu se Stoke City

18.dubna » Eurofotbal.cz
Stoke City si pojistilo Glena Johnsona. Zkušený obránce měl s Potters kontrakt pouze do konce letošní sezóny, nyní se obě strany dohodly na jeho ročním prodloužení...

Leicester se odvolal proti vyloučení Vardyho. A neuspěl

20.prosince » premiership.cz
Útočník Jamie Vardy bude nejbližší tři zápasy svého Leicesteru sledovat jako divák. Anglický útočník byl v posledním utkání proti Stoke vyloučený – a i když se zdálo, že jeho zákrok nebyl zákeřný, Fotbalová asociace zamítla zrušení trestu.

Footballový boulevard – pátek 11.11.2016

11.listopadu » premiership.cz
Barcelona lanaří obránce Glena Johnsona ze Stoke City, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Nový pravý bek pro Barcelonu? Podle Enriqueho hraje za Reds

28.října » eFotbal.cz
Barcelona ukazuje značný zájem o liverpoolského Nathaniela Clyneho. List The Sun dokonce hlásí, že katalánský obr hodlá za pětadvacetiletého pravého obránce nabídnout 20 milionů liber.

Footballový boulevard – čtvrtek 27.10.2016

27.října » premiership.cz
Inter Milán zvažuje příchod útočníka Wayna Rooneyho, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Kdo nahradí Aleixe Vidala? V hledáčku má Barcelona i Glena Johnsona

26.října » FotbalPortal.cz
Anglický bek Stoke City Glen Johnson je překvapivým jménem skloňovaným s letním přestupem do Barcelony, která podle všeho bude hledat náhradu za Aleixe Vidala. Mezi možnými nástupci pravého beka, jenž se chystá opustit Nou Camp, je kromě Johnsona ...

Tato informační stránka o Glen Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Glen Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes