15
new stories - click to show

Marek Arnautovič

Related to

Borec na konec: Francouz v čínské lize vystřihl parádní nůžky

11.September » NOVA Sport
Jak mají vypadat fotbalové nůžky, předvedl v čínské lize francouzský útočník Alessandrini. V devíti zápasech dal už pět gólů a není sporu o tom, že tenhle byl nejpovedenější. Francouzský útočník Romain Alessandrini hraje za čínské Čching-tao, a i ...

West Ham loví italskou hvězdu. Zatím marně, nabídnutých 60 milionů eur bylo málo

15.July » eFotbal.cz
Serie A > Londýnským Kladivářům se v právě probíhajícím přestupovém období podařilo prodat nespokojeného rakouského útočníka Marka Arnautoviče do Číny za slušných 25 milionů eur.

Footballový boulevard - čtvrtek 10.01.2019

10.January » premiership.cz
Álvaro Morata má dalšího španělského zájemce, Liverpool by přeci jen mohl posílit defenzivu a West Ham zřejmě pustí jednoho svého útočníka. A Co dalšího nám nabízejí anglická média a denní tisk?

Arnautovič není na prodej, zní od vedení Kladivářů

10.January » premiership.cz
Marko Arnautovič podle bratra Danijela chce odejít z West Hamu a začít novou etapu své kariéry. Dosud nejmenovaný čínský celek za něj nabídl 35 milionů liber, vedení West Hamu ale tuto nabídku s díky odmítlo.

Chelsea doma Southampton porazit nedokázala, žolíci spasili Rudé ďábly

3.January » eFotbal.cz
Premier League > Manchester United pod koučem Solskjaerem pokračuje na vítězné vlně. V Newcastlu si poprvé udržel čisté konto a zvítězil 2:0. První branku zajistil Romelu Lukaku, jenž skóroval minutu poté, co se dostal na hřiště. Na druhý gól, jeh...

Tato informační stránka o Marek Arnautovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Arnautovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes